راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری
ارسال پاسخ 
 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرینت فاکتور طراحی شده شخصی
26-03-2020, 12:21 PM
ارسال: #1
پرینت فاکتور طراحی شده شخصی
با سلام
در قسمت تعاریف ویرایش قالب گزارش یک فاکتور شخصی طراحی نمودم بعد در قسمت عملیات فاکتور که می خواهم ایجاد کنم بر اساس آن فاکتوری که طراحی کر ده ام نمی شود کالا ها اضافه کنم و فقط در پرینت نمایش داه می شود و زیر آن ستون ها صفر است ولیکن در نمایش فاکتور که کالا را می خواهم وارد کنم منوی طراحی شده اینجانب نیست و براساس دیفالت برنامه است ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
28-03-2020, 05:09 PM
ارسال: #2
RE: پرینت فاکتور طراحی شده شخصی
نقل قول:در قسمت تعاریف ویرایش قالب گزارش یک فاکتور شخصی طراحی نمودم بعد در قسمت عملیات فاکتور که می خواهم ایجاد کنم بر اساس آن فاکتوری که طراحی کر ده ام نمی شود کالا ها اضافه کنم و فقط در پرینت نمایش داه می شود و زیر آن ستون ها صفر است ولیکن در نمایش فاکتور که کالا را می خواهم وارد کنم منوی طراحی شده اینجانب نیست و براساس دیفالت برنامه است ممنون

سلام

مکانیزم چاپ فاکتور دو حالت کلی متفاوت دارد. یک حالت همین قسمت ویرایش قالب گزارشات است که اشاره نمودید و در آنجا فقط 4 نوع فاکتور قابل طراحی است و اگر الگو را تغییر دهید جایگزین الگوی قبلی می شود.

مکانیزم دوم روشی است که تحت نام "چاپ فاکتور رسمی" شناخته می شود. این دو مکانیزم هر چند کار کرد مشابهی دارند اما کاملاً ساختارهای متفاوتی دارند و قابل تبدیل به یکدیگر نیستند. یعنی نمی توانید الگوهای یکی را در دیگری استفاده کنید.

حدس بنده اینست که مشکل شما به دلیل عدم تفکیک این دو مکانیزم باشد. اگر غیر از این باشد لطفاً با جزئیات بیشتری و همراه با تصویر مشکل را بفرمایید.

دوره آموزش جامع نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار
http://khoshamoz.ir/index.php/post658

دوره آموزش جامع سیستم یکپارچه سازمانی راهکار
http://khoshamoz.ir/index.php/post1191
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان