راهکار سافت بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای رایگان مالی و اداری
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقت ورود که ادمین و 123 را وارد میکنم ارور میده که شما مجاز به استفاده از برنامه نیست
24-06-2015, 11:45 PM (آخرین ویرایش در 25-06-2015 06:39 AM توسط تیم پشتیبانی راهکار.)
ارسال: #1
وقت ورود که ادمین و 123 را وارد میکنم ارور میده که شما مجاز به استفاده از برنامه نیست
نقل قول:رویا تاریخ: ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ ساعت: ۱۳:۱۷
سلام از زحماتتون من نرم افزار را دانلود کردم موقع ورود که ادمین و 123 را وارد میکنم ارور میده که شما مجاز به استفاده از برنامه نیستید چیکار باید بکنم تا بتونم از نرم افزار استفاده کنم.با تشکر
پاسخ :
با سلام.
پیغام زیر هنگامی نمایش داده می شود که بیش از سه بار کلمه عبور را اشتباه وارد کنید.
اما در حال حاضر مساله اشتباه وارد کردن کلمه عبور نمی باشد. هنگامی که برنامه بصورت کامل نصب نشده باشد نیز بدلیل اینکه سیستم نمی تواند با پایگاه داده ارتباط برقرار کند این خطا را نمایش می دهد.
شما مراحل نصب نرم افزار را طبق آموزشهای سایت انجام بدهید و اگر مشکلی برخورد کردید اطلاع دهید .

راهنمای نصب نرم افزار حسابداری فروشگاهی راهکار

ابتدا نرم افزار اس کیو ال سرور را دانلود نمایید و طبق راهنمایی لینک زیر نصب نمایید
آموزش نصب نرم افزار SQL Server Express 2008
سپس نرم افزار فروشگاهی راهکار را دانلود کرده و نصب نمایید. بعد از نصب طبق راهنماییهای لینک زیر تنظیمات اولیه نصب را انجام دهید.
آموزش تنظیمات اولیه نرم افزار رایگان راهکار
نام کاربری پیش فرض admin و کلمه عبور 123 می باشد.

با تشکر.

نرم افزار حسابداری راهکار

این نرم افزار را می توانید از سایت راهکار سافت دانلود نمایید.
http://www.RahkarSoft.com
بازدید از وبسایت این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان