پشتیبانی راهکار
مشکل در ایجاد و ویرایش نامه ( دبیرخانه - نامه های صادره ) - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: مشکل در ایجاد و ویرایش نامه ( دبیرخانه - نامه های صادره ) (/showthread.php?tid=739)

مشکل در ایجاد و ویرایش نامه ( دبیرخانه - نامه های صادره ) - osaco - 05-04-2017 06:46 PM

باسلام و خسته نباشید خدمت بزرگواران راهکار

وقتی به آیکون ایجاد و ویرایش متن نامه رجوع میکنم فرمی که باز میشود که مسیر الگو را انتخاب کنم مسیر را به درستی انتخاب میکنم ولی چیزی داخل آن مسیر دیده نمیشود که انتخاب کنم . ولی از قبل یک نمونه فایل ورد اونجا گذاشتم ولی موقع انتخاب دیده نمیشود.

RE: مشکل در ایجاد و ویرایش نامه ( دبیرخانه - نامه های صادره ) - admin - 05-04-2017 08:44 PM

با سلام

نقل قول:وقتی به آیکون ایجاد و ویرایش متن نامه رجوع میکنم فرمی که باز میشود که مسیر الگو را انتخاب کنم مسیر را به درستی انتخاب میکنم ولی چیزی داخل آن مسیر دیده نمیشود که انتخاب کنم . ولی از قبل یک نمونه فایل ورد اونجا گذاشتم ولی موقع انتخاب دیده نمیشود.

اگر فایل ورد در آن مسیر قرار دارد بررسی کنید که حتما پسوندش docx باشد، در حال حاضر فقط این پسوند بعنوان فایل الگو پشتیبانی می شود و اگر پسوند فایل شما doc باشد (که مربوط به نسخه های قدیمی آفیس می باشد) در برنامه از آن پشتیبانی نمی شود.

RE: مشکل در ایجاد و ویرایش نامه ( دبیرخانه - نامه های صادره ) - osaco - 17-04-2017 07:36 AM

(05-04-2017 08:44 PM)admin نوشته:  با سلام

نقل قول:وقتی به آیکون ایجاد و ویرایش متن نامه رجوع میکنم فرمی که باز میشود که مسیر الگو را انتخاب کنم مسیر را به درستی انتخاب میکنم ولی چیزی داخل آن مسیر دیده نمیشود که انتخاب کنم . ولی از قبل یک نمونه فایل ورد اونجا گذاشتم ولی موقع انتخاب دیده نمیشود.

اگر فایل ورد در آن مسیر قرار دارد بررسی کنید که حتما پسوندش docx باشد، در حال حاضر فقط این پسوند بعنوان فایل الگو پشتیبانی می شود و اگر پسوند فایل شما doc باشد (که مربوط به نسخه های قدیمی آفیس می باشد) در برنامه از آن پشتیبانی نمی شود.

باسلام
تشکر از راهنمایی تان ، مشکل بر طرف شد