پشتیبانی راهکار
سطح دسترسی - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: نرم افزار فروشگاهی راهکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: سطح دسترسی (/showthread.php?tid=4576)

سطح دسترسی - saeed68n74 - 03-05-2020 01:45 PM

من تمام مراحل ایجاد نقش و ایجاد کاربر رو اجرا کردم ولی متاسفانه برای تعیین سطح دسترسی نقش صندوقدار فقط گزینه افزودن فاکتور فروش رو مشخص میکنم و وقتی با نام کاربری کاربر صندوقدار وارد میشم گزینه عملیات فعال میشه و فاکتور رو نشون میده ولی زیر مجموعه فاکتور یعنی فاکتور فروش رو نشون نمیده

RE: سطح دسترسی - admin - 03-05-2020 02:57 PM

سلام

برای دسترسی فاکتور فروش دو دسترسی را باید به نقش مربوطه بدهید:

1. عملیات - فاکتورها - افزودن فاکتور فروش
2. مجوز افزودن - فاکتور فروش

بررسی کنید و نتیجه را اطلاع دهید.

RE: سطح دسترسی - saeed68n74 - 03-05-2020 03:45 PM

ممنون از لطفتون مشکل حل شد
کاش این گزینه هایی که به هم ربط دارن رو هم در اون آموزشتون جا بدید تا گزینه هایی که اینجوری به هم مربوط هستن رو باهم در سطح دسترسی قرار دهیم
بی نهایت ممنون از سایت و آموزشهای بسیار عالیش

ضمنا برای تعاریف هم مشکل باز نشدن زیر مجموعه ها هست برم بگردم ببینم برای هریک از این نقشها چه چیز دیگری لازم است تا اضافه کنم

کاش این گزینه هایی که به هم ربط دارن رو هم در اون آموزشتون جا بدید تا گزینه هایی که اینجوری به هم مربوط هستن رو باهم در سطح دسترسی قرار دهیم