پشتیبانی راهکار
عدم ارسال مقدار برای مولفه «حساب شناورمواد اولیه» از فاکتور خرید به حسابداری - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: عدم ارسال مقدار برای مولفه «حساب شناورمواد اولیه» از فاکتور خرید به حسابداری (/showthread.php?tid=4552)

عدم ارسال مقدار برای مولفه «حساب شناورمواد اولیه» از فاکتور خرید به حسابداری - Delnia - 27-03-2020 07:44 PM

سلام گل های من :heart::heart::heart:
موقع ثبت فاکتور خرید؛ از فهرست کالا یه اسم رو انتخاب می کنم و ثبت می زنم. سند تولید می شه اما مقدار مربوط به سطح شناور سمت بدهکار رو نمی آره و مجبورم برم دستی سند رو اصلاح کنم.

توی تعریف کالا هم دقت کردم که گروه سطح شناور رو انتخاب کنم

RE: عدم ارسال مقدار برای مولفه «حساب شناورمواد اولیه» از فاکتور خرید به حسابداری - admin - 28-03-2020 05:37 PM

نقل قول:موقع ثبت فاکتور خرید؛ از فهرست کالا یه اسم رو انتخاب می کنم و ثبت می زنم. سند تولید می شه اما مقدار مربوط به سطح شناور سمت بدهکار رو نمی آره و مجبورم برم دستی سند رو اصلاح کنم.

توی تعریف کالا هم دقت کردم که گروه سطح شناور رو انتخاب کنم

با سلام

در حال حاضر حساب شناور فقط در ارتباط با اشخاص عمل می کند و به سایر ماژول ها متصل نشده است (یعنی برنامه نویسی اش انجام نشده). البته در بخش هایی از خزانه داری (و نه کل ماژول خزانه) این مسأله اعمال شده است. البته در بلند مدت مکانیزهای مربوط به حساب شناور، مرکز هزینه، و پروژه به کل برنامه و ماژول ها تعمیم داده خواهد شد، اما خوب بنا به ظرفیت ها و امکانات محدود ما در کوتاه مدت هیچ قولی نمی توانیم بدهیم.
با سپاس