پشتیبانی راهکار
فایل پشتیبان - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: نرم افزار فروشگاهی راهکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: فایل پشتیبان (/showthread.php?tid=3898)

فایل پشتیبان - sunrise.maaf - 09-06-2019 11:27 AM

سلام. بنده قصد دارم اطلاعات مربوط به نرم افزار شارژ ساختمان رو به سیستم دیگه ای انتقال بدم.سیستم مقصد در حال حاضر در حال استفاده از بخش فروشپاهی نرم افزار راهکار هستش. اگه از اطلاعات شارژ ساختمان در سیستم مبدا بکاپ بگیرم و به سیستم مبدا انتقال بدم، آیا اطلاعات مربوط به بخش فروشگاهی سیستم مقصد از بین میره؟ به عبارت دیگه اگه بکاپ مربوط به نرمم افزلر شارژ ساختمان رو بازیابی کنم آیا جدول های پایگاه داده مربوط به بخش فروشگاهی هم ریپلیس میشه یا خیر؟

RE: فایل پشتیبان - admin - 09-06-2019 12:39 PM

سلام

بله از بین می رود.
در واقع هر بک آپ شامل کلیۀ اطلاعات وارد شده در برنامه از روز اول نصب تا لحظۀ بک آپ گیری می باشد و اگر بازیابی شود به طور کلی جایگزین داده های قبلی می گردد.
نکته: بک آپ شامل کل ساختار دیتابیس بعلاوۀ کلیۀ اطلاعات داخل آن می باشد و در فایل بک آپ این دو از هم تفکیک نیستند و یکی منظور میشوند.

RE: فایل پشتیبان - sunrise.maaf - 10-06-2019 12:02 PM

این که خیلی بده. چطور میتونم کاری که توضیح دادم رو انجام بدم؟ اگه امکانش هست کوئری چیزی برام بنویسید که بتونم اطلاعاتم رو انتقال بدم

RE: فایل پشتیبان - admin - 11-06-2019 12:12 AM

با سلام
در مورد اینکه می فرمایید بد است یا خوب بنده قضاوتی ندارم، اما آنچه مسلم است اینست که ماهیت بک آپ در تمامی نرم افزارهای پایگاه داده همین است. از اس کیو ال سرور گرفته تا مای اس کیو ال و ... همگی ساختار بک آپ گیری و بازیابی شان به همین نحو است که خدمتتان عارض شدم. اگر خُرده ای در این زمینه داشته باشید می توانید به مایکروسافت بگیرید و نه به ما. در این زمینه ما هم پیرو شرایط موجودیم. نه ما و نه هیچ شرکت نرم افزاری دیگری (دست کم در ایران) تولید کنندۀ پایگاه داده نیستیم و صرفاً مصرف کنندۀ این محصولیم.