پشتیبانی راهکار
عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه (/showthread.php?tid=169)

صفحات 1 2

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - [email protected] - 01-11-2015 12:28 PM

(18-09-2015 01:22 AM)تیم پشتیبانی راهکار نوشته:  دوست عزیز soyuz با سلام.

یک سوال : آیا از نرم افزار در حالت چند شرکته استفاده می کنید و یا اینکه فقط یک شرکت ( شرکت پیش فرض موجود در سیستم راهکار) را استفاده می نمایید؟

با تشکر.

باسلام
بنده همین مشکل را در سیستم دارم من از سیستم چندشرکته استفاده میکنم اگر لطف کنید و بنده را راهنمائی فرمائید بسیار سپاسگزارم.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 03-11-2015 12:28 AM

با سلام.
متاسفانه در حالت چند شرکته یک باگ در سیستم وجود دارد که امکان بهره برداری از سیستم را با مشکل اساسی مواجه کرده است.
تنها راه حل آن صبر برای ارائه نسخه جدید نرم افزار می باشد.
با تشکر.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - [email protected] - 11-11-2015 12:02 AM

باسلام
من از سیستم چند شرکته استفاده میکنم و بعد از ثبت چک پرداختی هیچ سندی صادر نمیشود حتی در صدور سند اتوماتیک هم هیچ چکی نمایش داده نمیشود .

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 12-11-2015 01:10 AM

با سلام.

متاسفانه این یک باگ در سیستم می باشد که باید در نسخه های بروز رسانی اصلاح گردد.

در حال حاضر حالت چند شرکته بصورت کامل قابل بهره برداری نمی باشد.

با تشکر.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - mha - 03-01-2016 09:49 PM

با عرض سلام
شما فرمودید در هر روز کلیه ارتیکال های ثبت شده تحت یک سند ثبت میشه
اگر ما بخواهیم اسناد خزانه به صورت مجزا ثبت بشه چه کار باید بکنیم
به نظرم سند مشترک همه ارتیکال ها خیلی جالب به نظر نمیرسه

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 04-01-2016 02:10 AM

با سلام.
برای این مورد که فرمودید قابلیتهایی در سیستم تعبیه شده است اما چون هنوز مراحل تست را بصورت کامل نگذرانده اند فعلآ پیشنهاد نمی کنیم از این قابلیتها استفاده کنید. از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم و اعلام می کنیم که حق با شماست و ما هم به چنین آیتمی فکر کرده ایم و در راستای آن اقداماتی نیز انجام داده ایم.

با تشکر.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - soleimani - 12-07-2017 10:45 AM

با سلام
شرکت من هم این مشکل را دارد لطفا راهنمایی بفرمایید؟(در قسمت صدور سند اتوماتیک اگر انتخاب نوع سند بر روی چک پرداختنی قرار گیرد هیچ گونه چک پرداختنی را نمایش نمی دهد ولی برای چک دریافتنی این مشکل وجود ندارد.)

با تشکر

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - admin - 12-07-2017 06:34 PM

نقل قول:با سلام
شرکت من هم این مشکل را دارد لطفا راهنمایی بفرمایید؟(در قسمت صدور سند اتوماتیک اگر انتخاب نوع سند بر روی چک پرداختنی قرار گیرد هیچ گونه چک پرداختنی را نمایش نمی دهد ولی برای چک دریافتنی این مشکل وجود ندارد.)

با تشکر

با سلام

مکانیزم تولید سند اتوماتیک برای ماژول خزانه داری به شکل متفاوتی است و از آن بخش نباید استفاده کنید. یک فیلم آموزشی برای این موضوع ساختیم که لینکش را برایتان قرار میدهم.

فیلم آموزشی : نحوه تولید سند اتوماتیک برای بخش خزانه داری
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355435