پشتیبانی راهکار
عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه (/showthread.php?tid=169)

صفحات 1 2

عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - alireza_57 - 21-08-2015 11:59 AM

سلام. چک پرداختی ثبت کردم.و میخوام سند حسابداریش بزنم.تو عملیات صدور سند اتوماتیک چیزی رو نشون نمیده.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 21-08-2015 05:39 PM

با سلام.
وقتی چک را ثبت می کنید بصورت اتوماتیک سند حسابداری برای چک ثبت می شود.
تاریخ سند همان تاریخ چک می باشد.
در واقع در هر روز یک سند از نوع خزانه داری ثبت می شود و کلیه عملیات خزانه داری مربوط به آن روز در آن سند ایجاد آرتیکل می نماید.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - alireza_57 - 23-08-2015 10:26 AM

سلام. پس چرا تو گزارشات مالی نشون نمیده.و یا تو اسناد صادره

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - alireza_57 - 23-08-2015 06:15 PM

سلام. چک پرداختی تو گزارشات خزانه نشون میده ولی تو حسابداری هیچ سندی بابت چک پرادختی نشون نمیده.و شما گفتید چک صادر کنی سند اتوماتیک صادر میشه اگه صتدر شده باشه باید تو صدور اسناد اتوماتیک بیاد،که نشده و در مالی نیست.و چجوری از سندش پرینت بگیریم برای روکش اسنادمون.؟لطفا راهنمایی کنید؟

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - alireza_57 - 23-08-2015 07:39 PM

سلام.مشکلم حل شد.اعلامیه پرداخت باید میزدم که من از چکهای پرداختی ، افزودن چک پرداختی استفاده میکردم.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 23-08-2015 11:06 PM

با سلام.
اگر چک را بدون اعلامیه پرداخت هم بزنید باید سند اتوماتیک برای آن صادر شود.
لطفآ این مورد را بررسی کنید.
با تشکر.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - alireza_57 - 24-08-2015 06:46 PM

سلام چک کردم.ولی سندی صادر نمیشود.تو قسمت صدور سند اتوماتیک چیزی در مورد چک پرداختی نشون نمیده ولی اعلامیه میزنم نشون میده و سند صادر میشه.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 24-08-2015 10:04 PM

با سلام.
وارد قسمت ویرایش چکهای پرداختی شوید و چک مورد نظر را در لیست چگها انتخاب نمایید.
در پایین صفحه کلیه عملیات انجام شده بر روی چک و شماره سند حسابداری و دوره مالی مربوطه نشان داده می شود.
این نکته را توجه کنید که در هر روز به ازاء کلیه اسناد خزانه داری یک سند حسابداری تولید می شود و آرتیکلهای مربوطه در همان سند قرار می گیرند.
با تشکر.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - soyuz - 17-09-2015 08:47 AM

سلام
آقای علیرضا درست می گن. هیچ سندی صادر نمی شه. حتی توی قسمت چک های پرداختنی هم که می رم چک رو انتخاب می کنم در پایین چیزی درباره سند حسابداری نشون داده نمی شه در حالی که برای چک های دریافتنی وقتی به طور اتوماتیک سند صادر می شه وقتی روی چک کلید می کنی مشخصات سند موجود هست.

RE: عدم ثبت سند اتوماتیک از واحد خزانه - تیم پشتیبانی راهکار - 18-09-2015 01:22 AM

دوست عزیز soyuz با سلام.

یک سوال : آیا از نرم افزار در حالت چند شرکته استفاده می کنید و یا اینکه فقط یک شرکت ( شرکت پیش فرض موجود در سیستم راهکار) را استفاده می نمایید؟

با تشکر.