پشتیبانی راهکار
پاس کردن چک - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: پاس کردن چک (/showthread.php?tid=1666)

پاس کردن چک - سعیده - 21-10-2018 02:27 PM

سلام روزتون بخیر من امروز ردیابی حسابهام رو انجام میدادم و چند مشکل در سیستم داشتم.اول اینکه سند دستی دریافت نقدی از مشتری رو که در یک تاریخ دو واریزی داشته ثبت کردم و این اتفاق در یک روز دیگر هم تکرار شده بود که دو دریافت را در یک سند با یک تاریخ ثبت کردم اماهنگامیکه دفتر حساب گرفتم دو آیتم ثبت شده در یک سند و یک تاریخ را نشان میداد اما در مورد سند مشابه فقط یکی از واریزی ها را نشان میداد در حالیکه همان سند را باز میکردم مبلغ سند مجموع دو واریزی ثبت شده ام را درست نشان میداد. که در نهایت مجبور شدم سند را حذف کرده و دو واریزی در یک تاریخ سند مشکل دار را جداجدا با دو شماره سند مختلف اما در یک تاریخ ثبت کردم.
مورد دوم اینکه یک چک پرداختی ثبت کرده ام اما چک را دوبار ثبت زده دو بار پاس کرده و سه حساب را درگیر کرده است.عکسی از این ثبت برای شما میفرستم

RE: پاس کردن چک - سعیده - 21-10-2018 03:42 PM

این مشکل برای تمام چکهام ایجاد شده

RE: پاس کردن چک - admin - 22-10-2018 11:03 AM

با سلام

مواردی که اشاره کردید به احتمال زیاد مربوط به تنظیمات حسابهای مربوط به ثبت اسناد اتوماتیک می باشند. در مورد این مشکل خاص از طریق تلگرام اطلاع دهید تا همکاران ما مشکل را روی کامپیوتر شما بررسی کنند تا دقیقتر بتوانیم راهنمایی کنیم.

با سپاس