پشتیبانی راهکار
حذف سندها هنگام ثبت - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سوالات متفرقه (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: حذف سندها هنگام ثبت (/showthread.php?tid=1624)

حذف سندها هنگام ثبت - سعیده - 29-08-2018 12:20 PM

سلام.امروز در حال ثبت سند ها بودم که یه پیغام خطا داد و متاسفانه از پیغام خطا اسکرین نگرفتم و هنگامی که پیغام رو بستم هر ثبتی که امروز انجام داده بودم حذف شده بود .توی پیام کلمه ی intel بود و اولش هم نوشته بود فضای کافی وجود نداره.کسی می دونه چرا این پیغام رو داده تا دوباره همچین مشکلی نداشته باشم.ممنون

RE: حذف سندها هنگام ثبت - admin - 29-08-2018 01:19 PM

نقل قول:سلام.امروز در حال ثبت سند ها بودم که یه پیغام خطا داد و متاسفانه از پیغام خطا اسکرین نگرفتم و هنگامی که پیغام رو بستم هر ثبتی که امروز انجام داده بودم حذف شده بود .توی پیام کلمه ی intel بود و اولش هم نوشته بود فضای کافی وجود نداره.کسی می دونه چرا این پیغام رو داده تا دوباره همچین مشکلی نداشته باشم.ممنون

با سلام

در مورد خطای مربوطه که اشاره کردید تصویر خطا را ارسال نمایید ممکن است از روی جزئیات خطا بتوانیم راهنمایی کنیم تا این مشکل برطرف گردد. وجود کلمه intel در خطا کمی مشکوک است. ممکن است یکی از قطعات سخت افزاری شما که مرتبط با برند اینتل باشد موقتاً دچار خطا شده باشد. ذکر این نکته ضروری است که برند اینتل قطعات بسیار زیادی تولید می کند که معروفترینش سی پی یوهای اینتل می باشد.

با سپاس