پشتیبانی راهکار
نمایش مانده بدهی افراد - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: نرم افزار فروشگاهی راهکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- موضوع: نمایش مانده بدهی افراد (/showthread.php?tid=1387)

نمایش مانده بدهی افراد - admin - 17-04-2018 11:59 AM

با سلام و خسته نباشید
در نرم افزار مدیریت ساختمان و قسمت معرفی اعضا گزینه ای وجود داره به نام ثبت بدهی یا بستانکاری شخص. مشکل من اینه که وقتی در این قسمت یعنی معرفی اعضا شخصی رو بدهکار می کنم و بعد در قسمت دریافت وجه از واحد ها مبلغی رو از آن واحد دریافت می کنم نه تنها مانده بدهی شخص رو نمایش نمی ده بلکه در صورنحساب شخص هم اعمال نمیشه. مثلا شخصی از گذشته 50000 تومان بدهکاره بعد در قسمت دریافت وجه از آن شخص یا واحد 100000 تومان دریافت وجه می زنم. ولی در صورتحساب شخص یه جای اینکه شخص را 50000 تومان بدهکار نشان دهد بدهی را صفر نشان می دهد بعد از ثبت دریافت وجه نیز به جای اینکه واحد 50000 تومان بستانکار گردد همان 100000 تومان دریافتی بستانکار می گردد. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

RE: نمایش مانده بدهی افراد - admin - 17-04-2018 12:06 PM

نقل قول:با سلام و خسته نباشید
در نرم افزار مدیریت ساختمان و قسمت معرفی اعضا گزینه ای وجود داره به نام ثبت بدهی یا بستانکاری شخص. مشکل من اینه که وقتی در این قسمت یعنی معرفی اعضا شخصی رو بدهکار می کنم و بعد در قسمت دریافت وجه از واحد ها مبلغی رو از آن واحد دریافت می کنم نه تنها مانده بدهی شخص رو نمایش نمی ده بلکه در صورنحساب شخص هم اعمال نمیشه. مثلا شخصی از گذشته 50000 تومان بدهکاره بعد در قسمت دریافت وجه از آن شخص یا واحد 100000 تومان دریافت وجه می زنم. ولی در صورتحساب شخص یه جای اینکه شخص را 50000 تومان بدهکار نشان دهد بدهی را صفر نشان می دهد بعد از ثبت دریافت وجه نیز به جای اینکه واحد 50000 تومان بستانکار گردد همان 100000 تومان دریافتی بستانکار می گردد. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

با سلام

این دو مورد را که فرمودید تست کردیم،؛ هیچ مشکلی نداشتند.

نکته : در دفتر حساب، هنگام مشاهده حساب اشخاص دقت کنید که محدودۀ تاریخ را درست انتخاب کرده باشید تا شامل همه تراکنشها بشوند.

توصیه می کنم آموزش زیر را حتماً ببینید :

دفتر حساب
http://khoshamoz.ir/index.php/post1174

لطفاً نتیجه را اطلاع دهید.

RE: نمایش مانده بدهی افراد - salim - 17-04-2018 12:27 PM

سلام متاسفانه مشکل من حل نشده اگر امکان داره از طریق enydesk‌ وصل بشید یا یه تلفن بدید تا باهاتون صحبت کنم

RE: نمایش مانده بدهی افراد - admin - 17-04-2018 02:20 PM

نقل قول:RE: نمایش مانده بدهی افراد
سلام متاسفانه مشکل من حل نشده اگر امکان داره از طریق enydesk‌ وصل بشید یا یه تلفن بدید تا باهاتون صحبت کنم

با سلام

از طریق تلگرام با شماره 09106790876 ارتباط برقرار سازید تا همکاران ما به کامپیوتر شما ریموت شده و بررسی کنند.

با سپاس