پشتیبانی راهکار
افزودن Data Sources - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: افزودن Data Sources (/showthread.php?tid=1351)

افزودن Data Sources - h.tavakoli - 18-03-2018 10:01 PM

با سلام
تو قسمت رسید انبار ، سایر گزارشات نیاز دارم یه قالب گزارش دیگه طراحی کنم که مشابه همون رسید انبار که تو تنظیمات هستش باشه (با یه سری تغییرات جزئی) منتها Data Sources رو که اضافه میکنم اون پارامترهایی که واسه گزارشم نیاز دارم نیست. مثلا بارکد کالا اصلا وجود نداره. چی کار باید بکنم که پارامتر ها و آیتم هایی که نیاز دارم رو داشته باشم؟؟
متشکرم

RE: افزودن Data Sources - admin - 19-03-2018 11:05 AM

نقل قول:افزودن Data Sources
با سلام
تو قسمت رسید انبار ، سایر گزارشات نیاز دارم یه قالب گزارش دیگه طراحی کنم که مشابه همون رسید انبار که تو تنظیمات هستش باشه (با یه سری تغییرات جزئی) منتها Data Sources رو که اضافه میکنم اون پارامترهایی که واسه گزارشم نیاز دارم نیست. مثلا بارکد کالا اصلا وجود نداره. چی کار باید بکنم که پارامتر ها و آیتم هایی که نیاز دارم رو داشته باشم؟؟
متشکرم

با سلام

اطلاعاتی که در منبع داده (Data Source) قرار دارند توسط برنامه نویس ها اضافه می شوند. اگر اطلاعاتی را مد نظر دارید که در آنجا نمی بینید می توانید لیست فیلدهای اطلاعاتی مورد نیازتان را اطلاع بدهید تا به تیم فنی منتقل کنیم. شما خودتان امکان اضافه کردن فیلد در منبع داده را ندارید.

سپاس