پشتیبانی راهکار
رسید دریافت - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: رسید دریافت (/showthread.php?tid=1095)

رسید دریافت - موسوی - 10-10-2017 03:12 PM

سلام وقت بخیر و خدا قوت
برای طراحی رسید دریافت نیاز به گزینه مبلغ دریافت و نوع رسید دریافتی و شماره رسید اتوماتیک ( مثل قسمت چک، شماره را به نرم افزار بدم تا بقیه اش رو خود سیستم اضافه کنه به عنوان مثال از 00805 شروع کنه و بقیه رسیدها رو دستی شماره وارد نکنم ) دارم.
لطفا راهنمای بفرمایید چطور این آیتم ها را دیتا بیس رسید دریافت اضافه کنم تا در طراحی گزارشم ازش استفاده کنم

RE: رسید دریافت - admin - 10-10-2017 04:41 PM

با سلام

موردی را که فرمودید چیزی نیست که شما بتوانید به نرم افزار اضافه نمایید. در واقع باید با برنامه نویسی برای آن ساختارهای لازم ایجاد گردد. اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبی هم هست و از اینکه این مورد را مطرح کردید تشکری می کنیم.

این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس

RE: رسید دریافت - موسوی - 11-10-2017 04:05 PM

(10-10-2017 04:41 PM)admin نوشته:  موردی را که فرمودید چیزی نیست که شما بتوانید به نرم افزار اضافه نمایید. در واقع باید با برنامه نویسی برای آن ساختارهای لازم ایجاد گردد. اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبی هم هست و از اینکه این مورد را مطرح کردید تشکری می کنیم.

با سپاس

لطفا "تعیین دسترسی های نقش به اشیا برنامه" مجوز های افزودن این امکان را هم در نرم افزار اضافه کنید تا میزان دسترسی کاربران، ویرایش کردن نوع رسید دریافت هم قابل مجوز دادن باشد.
سپاسگزارم

RE: رسید دریافت - admin - 11-10-2017 11:07 PM

نقل قول:لطفا "تعیین دسترسی های نقش به اشیا برنامه" مجوز های افزودن این امکان را هم در نرم افزار اضافه کنید تا میزان دسترسی کاربران، ویرایش کردن نوع رسید دریافت هم قابل مجوز دادن باشد.
سپاسگزارم

با سلام

این مورد را هم به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس

RE: رسید دریافت - موسوی - 12-10-2017 07:57 PM

با سلام و قت بخیر
لطفا برای طراحی گزارش در در رسید دریافت، در نوع رسید دریافتی علاوه بر نقد ، چک ، "واریز به حساب" را هم اضافه کنید
سپاسگزارم

RE: رسید دریافت - admin - 13-10-2017 04:07 AM

با سلام

با سپاس