پشتیبانی راهکار
امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی - نسخه قابل چاپ

+- پشتیبانی راهکار (http://forum.rahkarsoft.com)
+-- انجمن: پاسخ به سوالات آموزشی در زمینه نرم افزارهای راهکار سافت (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: سیستم یکپارچۀ راهکار (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- موضوع: امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی (/showthread.php?tid=1011)

امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی - fbkco91 - 27-08-2017 05:55 PM

با سلام و احترام
بنده برای کار با نرم افزار آرشیو یه مشکل دارم که در قسمت ضمیمه فقط میشه فایل ها رو تک تک انتخاب کرد ولی من نیاز دارم که بتونم مثلا 700 تا سند رو در بایگانی روزانه اضافه کنم خواهشا اگه می تونید این امکان رو اضافه کنید حتی هزینه هم می تونیم تقبل کنیم

RE: امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی - admin - 28-08-2017 01:02 AM

نقل قول:با سلام و احترام
بنده برای کار با نرم افزار آرشیو یه مشکل دارم که در قسمت ضمیمه فقط میشه فایل ها رو تک تک انتخاب کرد ولی من نیاز دارم که بتونم مثلا 700 تا سند رو در بایگانی روزانه اضافه کنم خواهشا اگه می تونید این امکان رو اضافه کنید

با سلام

این مورد را بعنوان یک پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

فقط چند نکته در مورد صورت مساله شما وجود دارد که لازم است بررسی شود. اساسا اینکه یکدفعه بخواهید 700 سند را ضمیمه یک بایگانی کنید، تا حدودی منطقی نمی باشد. شاید در بزرگترین بایگانی های کشوری هم ضمیمه کردن این تعداد سند برای یک بایگانی منطقی نباشد. به نظر بنده در درک قسمت ضمیمه ها ممکن است دچار سوء تفاهمی شده باشید.

اولا توصیه می کنم فیلم آموزش بایگانی را از لینک زیر دانلود کنید و ببینید.

دانلود فیلم آموزش نرم افزار بایگانی (آرشیو) راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355254

بعد از مشاهده فیلم قسمتهای دوم صحبت بنده برای شما بهتر قابل درک خواهد بود. یک مثال میزنم :

فکر کنیم شما از نرم افزار بایگانی راهکار می خواهید برای مدیریت پرونده پرسنل یک سازمان استفاده کنید. شما به ازاء هر پرسنل باید یک شیء بایگانی ایجاد نمایید که در این مثال می تواند تعبیر به پرونده پرسنلی آن شخص شود. حالا ضمایم در اینجا یعنی تمامی فایلها، تصاویر و ... که به پرونده یک شخص متصل است. حالا اینکه هر پرسنل شما 700 سند ضمیمه داشته باشد، تا حدودی شاید منطقی به نظر نیاید.

این مساله را با دقت یک مرور بفرمایید و اگر توضیحات تکمیلی لازم باشد ارائه بدهید.

با سپاس

RE: امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی - fbkco91 - 05-09-2017 12:20 PM

سلام
نرم افزار برای یک صندوق قرضالحسنه است . که یک بایگانی اسناد روزانه در سه دسته اسناد برداشت ، اسناد واریز و اسناد اقساط وام داره که می خواد بایگانی بشن حالا این صندوق می خواد برای هر روز یک رکورد ایجاد بشه که شی بایگانی روزانه همون اسکن اسناد هستند

RE: امکان انتخاب دسته ای فایل ها در نرم افزار بایگانی - admin - 05-09-2017 12:57 PM

نقل قول:سلام
نرم افزار برای یک صندوق قرضالحسنه است . که یک بایگانی اسناد روزانه در سه دسته اسناد برداشت ، اسناد واریز و اسناد اقساط وام داره که می خواد بایگانی بشن حالا این صندوق می خواد برای هر روز یک رکورد ایجاد بشه که شی بایگانی روزانه همون اسکن اسناد هستند

با سلام

ممنون. توضیحاتتان کامل بود و صورت مساله شما را کامل درک کردم. این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم تا امکانش را در برنامه فراهم کنند.

با سپاس