پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مشکل در کاردکس کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من متوجه شدم کالایی رو اضافه انبار گردانی کردم بنابر این از پرونده کالا نگاه کردم و دیدم که به طور مثال در شماره 23 انبارگردانی من تعداد رو بیشتر ثبت کردم خواستم همون سند انبار گردانی رو ادیت کنم ولی وقتی اون سند رو باز کردم اصلا کالایی که من ثبت کرده بودم تو اون سند انبار گردانی نبوود ولی سیستم تو کاردکس کالا میگه اون کالا با شماره 23 سند انبار گردانی ثبت شده
لطفا در این موضوع راهنمایی کنید اینم عرض کنم برای داشتن امار دقیق قصد ندارم با یک سند انبار گردانی جدید تعداد صحیح رو وارد کنم لازم دارم همون سند قبل رو پیدا کنم و اون رو ادیت کنم
با سلام

نقل قول:من متوجه شدم کالایی رو اضافه انبار گردانی کردم بنابر این از پرونده کالا نگاه کردم و دیدم که به طور مثال در شماره 23 انبارگردانی من تعداد رو بیشتر ثبت کردم خواستم همون سند انبار گردانی رو ادیت کنم ولی وقتی اون سند رو باز کردم اصلا کالایی که من ثبت کرده بودم تو اون سند انبار گردانی نبوود ولی سیستم تو کاردکس کالا میگه اون کالا با شماره 23 سند انبار گردانی ثبت شده

اول در مورد این قسمت صحبتهای شما یک نکته. اگر چنین باشد که می فرمایید یعنی برنامه در آن قسمت باگ دارد. ما این قسمت از برنامه را دقیق و در حالتهای مختلف بررسی کردیم و چنین باگی مشاهده نکردیم. حتما در مورد این قسمت اول صحبتهایتان از طریق تلگرام و شماره 09106790876 با همکاران ما ارتباط برقرار سازید تا از نزدیک روی کامپیوتر شما موضوع را بررسی کنند و اگر باگی باشد ما مطلع شویم و برطرفش کنیم. البته بهتر است قبل از آن خودتان هم با دقت بیشتری این موضوع را بررسی کنید و اگر احیانا شما در این مورد اشتباه کرده باشید اطلاع دهید.

نقل قول:اینم عرض کنم برای داشتن امار دقیق قصد ندارم با یک سند انبار گردانی جدید تعداد صحیح رو وارد کنم لازم دارم همون سند قبل رو پیدا کنم و اون رو ادیت کنم

یک نکته مهم در صحبتهای شما هست. فرموده اید :

نقل قول:برای داشتن امار دقیق قصد ندارم با یک سند انبار گردانی جدید تعداد صحیح رو وارد کنم

داشتن آمارهای دقیق ربطی به تعداد اسناد انبارگردانی شما ندارد. شما می توانید هزار تا سند انبارگردانی دیگر هم ثبت کنید تا آمارهای سیستمی و فیزیکی یکی شوند و این دو مساله هیچ منافاتی با هم ندارند. این منطق که تعداد اسناد انبارگردانی من کم باشد تا آمارهای دقیق داشته باشم از اساس مشکل دارد.

اساسا انبارگردانی را تعمدا به این شکل طراحی کرده اند که شما بتوانید به دفعات و آنهم نه برای همه کالاها بلکه حتی برای یک کالا هم بتوانید انبارگردانی ثبت کنید. شما یک فروشگاه سوپر مارکت یا لباس فروشی را در نظر بگیرید. مثلا ممکن است در یک لحظه به سرقت رفتن کالای خاصی شک کند و سریع آن کالا را شمارش کند و با سیستم مقایسه کند و بعد متوجه شود که بله جنسی به سرقت رفته است، خوب در همان لحظه می تواند نتایج شمارش همان کالا را در یک سند انبارگردانی ثبت کند. و این یک مزیت بزرگ در برنامه است و پیشنهاد من اینست که حتما از این ویژگی استفاده کنید و با این تفکر غیر منطقی خودتان را محدود نکنید.

در مورد ویرایش سند انبارگردانی :

در نرم افزار راهکار شما می توانید سند انبارگردانی را ویرایش کنید و تعداد شمارشتان را اصلاح کنید، اما نمی توانید کالاهایی را به آن سند اضافه کنید و یا از آن سند حذف کنید. پس اگر مساله شما این باشد که صرفا نتایج شمارش آن کالا را تغییر بدهید امکانش را خواهید داشت. ضمن اینکه توصیه ما ثبت سند انبارگردانی جدید می باشد و اساسا باز بودن ویرایش آن قسمت هم صحیح نیست و بهتر بود همکاران ما آنجا را هم می بستند. چون بر اساس آمارهای انبارگردانی ممکن است بعدا فروشی صورت پذیرد و از آن طرف با اصلاح شمارش در انبارگردانی ممکن است موجودی کالا منفی گردد، که منطقی نیست.

با سپاس
(09-08-2017 06:16 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

یک نکته مهم در صحبتهای شما هست. فرموده اید :

نقل قول:برای داشتن امار دقیق قصد ندارم با یک سند انبار گردانی جدید تعداد صحیح رو وارد کنم

داشتن آمارهای دقیق ربطی به تعداد اسناد انبارگردانی شما ندارد. شما می توانید هزار تا سند انبارگردانی دیگر هم ثبت کنید تا آمارهای سیستمی و فیزیکی یکی شوند و این دو مساله هیچ منافاتی با هم ندارند. این منطق که تعداد اسناد انبارگردانی من کم باشد تا آمارهای دقیق داشته باشم از اساس مشکل دارد.

اساسا انبارگردانی را تعمدا به این شکل طراحی کرده اند که شما بتوانید به دفعات و آنهم نه برای همه کالاها بلکه حتی برای یک کالا هم بتوانید انبارگردانی ثبت کنید. شما یک فروشگاه سوپر مارکت یا لباس فروشی را در نظر بگیرید. مثلا ممکن است در یک لحظه به سرقت رفتن کالای خاصی شک کند و سریع آن کالا را شمارش کند و با سیستم مقایسه کند و بعد متوجه شود که بله جنسی به سرقت رفته است، خوب در همان لحظه می تواند نتایج شمارش همان کالا را در یک سند انبارگردانی ثبت کند. و این یک مزیت بزرگ در برنامه است و پیشنهاد من اینست که حتما از این ویژگی استفاده کنید و با این تفکر غیر منطقی خودتان را محدود نکنید.

در مورد ویرایش سند انبارگردانی :

در نرم افزار راهکار شما می توانید سند انبارگردانی را ویرایش کنید و تعداد شمارشتان را اصلاح کنید، اما نمی توانید کالاهایی را به آن سند اضافه کنید و یا از آن سند حذف کنید. پس اگر مساله شما این باشد که صرفا نتایج شمارش آن کالا را تغییر بدهید امکانش را خواهید داشت. ضمن اینکه توصیه ما ثبت سند انبارگردانی جدید می باشد و اساسا باز بودن ویرایش آن قسمت هم صحیح نیست و بهتر بود همکاران ما آنجا را هم می بستند. چون بر اساس آمارهای انبارگردانی ممکن است بعدا فروشی صورت پذیرد و از آن طرف با اصلاح شمارش در انبارگردانی ممکن است موجودی کالا منفی گردد، که منطقی نیست.

با سپاس

سلام
تا کید من در موضوع ویرایش به دلیل این موضوع است که قصد دارم چون در اویل کار من انبار گردانی را به عنوان موجودی اولیه کالا ها معرفی کردم تداخلی در ان اطلاعات نداشته باشم در ان زمان نرم افزار گزینه ای بایت معرفی موجودی اولیه کالا نداشت لذا برای داشتن امار دقیقم در خصوص موجودی های اولیه به ان اطلاعات تکیه دارم وگرنه که صحبت شما در خصوص لحظه ای بودن اطلاعات انبار گردانی کاملا صحیح می باشد
با سلام

با سپاس فراوان از اطلاع رسانی شما.

اگر باز موردی هست که مانع کار است حتما اطلاع دهید ما در خدمت هستیم.
آدرسهای ارجاع