پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تغییر قیمت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
البته قبلا هم اعلام کردم که من برای صندوقداران کد تعریف کرده ام اما آنها می توانند قیمت و تاریخ را هنگام فروش تغییر دهند. خواستم تا این اختیار سلب گردد که در آپدیت اخیر هم انجام نشد. اگر قرار است این کار انجام شود و تاکنون فرصت نشده
لطفا فعلا روشی یا راه حلی یا گزارشی درست کنید که بتوانم گزارش تغییر قیمت را اخذ کنم.

با تشکر
با سلام

تمامی مواردی که توسط کاربران پیشنهاد می شوند به تیم فنی منتقل شده اند، اما فراموش نکنید که حجم این درخواستها بسیار زیاد است و توسط بچه های فنی دسته بندی و اولویت بندی می گردند. این مورد شما را بنده دوباره منتقل می کنم و روی آن تاکید می نمایم.

با سپاس.
(12-07-2017 08:53 AM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

تمامی مواردی که توسط کاربران پیشنهاد می شوند به تیم فنی منتقل شده اند، اما فراموش نکنید که حجم این درخواستها بسیار زیاد است و توسط بچه های فنی دسته بندی و اولویت بندی می گردند.

بله البته حجم کار بالای شما و محدودیتهای موجود را درک می کنم و ضمن خدا قوت آرزوی موفقیت بیشتر را برایتان دارم. منظور بنده بیشتر این بود تا زمان انجام کار آیا فعلا راه میانبری یا روشی می توانید معرفی کتید تا بتوانم گزارشات تغییرات قیمت را اخذ کنم؟ اگر ممکن است راهنمایی فرمایید.

متشکرم
با سلام

متاسفانه راه میانبری ندارد. این موضوع را من پیگیری می کنم تا در بروز رسانی بعدی بصورت اساسی حتما حل شود.
آدرسهای ارجاع