پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ورود مبالغ به عنوان سایر درآمدها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
من میخواستم مبالغی رو به عنوان سایر درآمدها به صندوق اضافه کنم و این مبالغ در زمان محاسبه سود و زیان به عنوان سایر درآمدها شناخته بشه و در محاسبات سود و زیان لحاظ بشه . در سال 1395 چنین کاری رو انجام دادم و در قسمت امور مالی مبلغ رو به عنوان واریز به صندوق وارد کردم و در گزارش سود و زیان به عنوان سایر درآمدها شناسایی شد ، اما در سال 96 این امر انجام نمیشه .
در صورت امکان لطف کنید و در این خصوص راهنمایی بفرمایید .
ممنون
با سلام

نقل قول:با سلام
من میخواستم مبالغی رو به عنوان سایر درآمدها به صندوق اضافه کنم و این مبالغ در زمان محاسبه سود و زیان به عنوان سایر درآمدها شناخته بشه و در محاسبات سود و زیان لحاظ بشه . در سال 1395 چنین کاری رو انجام دادم و در قسمت امور مالی مبلغ رو به عنوان واریز به صندوق وارد کردم و در گزارش سود و زیان به عنوان سایر درآمدها شناسایی شد ، اما در سال 96 این امر انجام نمیشه .
در صورت امکان لطف کنید و در این خصوص راهنمایی بفرمایید .
ممنون

در حال حاضر این گزینه در نرم افزار وجود ندارد و در واقع صرفا درآمدهای حاصل از فروش کالا و خدمات بعنوان درآمد شما می توانند منظور شوند. آن سایر درآمدها هم که آنجا مشاهده می کنید فعلا کاربردش در نگهداری مبالغ مربوط به سود دریافتی در فروش اقساطی می باشد.

البته این گزینه را به تیم فنی منتقل کردیم تا مشابه هزینه ها امکانی هم برای معرفی درآمدهای مختلف به غیر از فروش کالا و خدمات در سیستم ایجاد شود.

با سپاس
آدرسهای ارجاع