پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: قرار دادن موجودی اولیه صندوق
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام و خسته نباشید خدمت راهکار عزیز
من چند ماهی هست که سیستم فروشگاهی راهکار رو تهیه کرده ام ولی توی این چند ماه بیشتر به صورت امتحانی و تستی با راهکار کار میکردم ولی الان میخوام بصورت جدی حساب هام رو توی راهکار بیارم اما یه مشکل برخورده ام و اونم اینکه نمیتونم موجودی اولیه رو تنظیم کنم . یعنی صندوق که معرفی میکنم و موجودی بهش میدم اون طرف که میخوام نقدینگی رو نگاه کنم میبینم که خیلی بیشتر از موجودی هستش . یعنی 1000 برابر شده . لطفا یه راهنمایی کلی با مثال برای من قرار بدید . ممنون از شما
با سلام

نقل قول:من چند ماهی هست که سیستم فروشگاهی راهکار رو تهیه کرده ام ولی توی این چند ماه بیشتر به صورت امتحانی و تستی با راهکار کار میکردم ولی الان میخوام بصورت جدی حساب هام رو توی راهکار بیارم اما یه مشکل برخورده ام و اونم اینکه نمیتونم موجودی اولیه رو تنظیم کنم . یعنی صندوق که معرفی میکنم و موجودی بهش میدم اون طرف که میخوام نقدینگی رو نگاه کنم میبینم که خیلی بیشتر از موجودی هستش . یعنی 1000 برابر شده . لطفا یه راهنمایی کلی با مثال برای من قرار بدید . ممنون از شما

قطعا موجودی صندوق بدون دلیل افزایش نمی یابد. حتما اسنادی در برنامه ثبت شده اند. شما باید همه اسناد مربوطه را حذف کنید.

در این زمینه یک فیلم آموزشی ساختیم و در دانشنامه راهکار قرار دادیم. از لینک زیر می توانید فیلم را دانلود کنید.

فیلم آموزشی نکاتی پیرامون حذف اطلاعات در نرم افزار فروشگاهی راهکار (چرا برخی اطلاعات حذف نمی شوند)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355424
آدرسهای ارجاع