پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال حسابداری در خصوص تغییر قیمت خرید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و آرزوی قبولی طاعات
ببخشید یه سوال حسابداری داشتم!!
هنگام ثبت فاکتور خرید، چنانچه قیمت جدید محصول تغییر کرده باشه، بهتر است در فاکتور خرید اصلاح بشه یا اینکه محصول ویرایش بشه و قیمت خرید اولیه که تو سیستم هست رو تغییر داد؟
ممنون از شما
سلام
این پاسخ ربطی به سوال ندارد و چون دریافت پیام خصوصی را بسته اید و از طرفی در پیام خصوصی از من سوال کرده اید ارسال می گردد.
اکثر محصولات دارای ایران کد هستند (که با 62) شروع می شود. من همان را ثبت کرده ام و اگر کالایی بارکد ندارد دستی داده ام
برای لیست کامل را هم می توانید از کالایاب نرم افزار استفاده کنید
(01-06-2017 05:15 PM)[email protected] نوشته: [ -> ]با سلام و آرزوی قبولی طاعات
ببخشید یه سوال حسابداری داشتم!!
هنگام ثبت فاکتور خرید، چنانچه قیمت جدید محصول تغییر کرده باشه، بهتر است در فاکتور خرید اصلاح بشه یا اینکه محصول ویرایش بشه و قیمت خرید اولیه که تو سیستم هست رو تغییر داد؟
ممنون از شما

سلام به نظر من بهتر است در فاکتور خرید قیمتها اصلاح شود چون با این کار گزارشات بهتری در اختیار دارید مثل گزارش میانگین سود فروش بر اساس قیمت خرید کالا و ...
با سلام

نقل قول:هنگام ثبت فاکتور خرید، چنانچه قیمت جدید محصول تغییر کرده باشه، بهتر است در فاکتور خرید اصلاح بشه یا اینکه محصول ویرایش بشه و قیمت خرید اولیه که تو سیستم هست رو تغییر داد؟

در این مورد یک فیلم آموزشی ساختیم که لینکش را برایتان قرار می دهم.

فیلم آموزشی تغییر اتوماتیک بهای خرید و فروش کالا همزمان با ثبت فاکتور خرید در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355410
آدرسهای ارجاع