پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: استفاده از پیامک
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
باسلام خسته نباشید در مورد ارسال پیامک 3 محل کاربردی که خیلی خودم مورد استفاده قرارمیدهم وجود دارد
1- وقتی فاکتور خرید یا فروش ثبت میشود همزمان در صورت وجود مانده حساب شخص از طریق پیامک از حساب خود مطلع شود البته با قابلیت فعال یا غیر فعال این گزینه
2 - در هنگام گزارش گیری از لیست بدهکاران گزینه ارسال مانده حساب به افراد از طریق پیامک وجود داشته باشد. البته با قابلیت فعال یا غیر فعال این گزینه
3- هنگام دریافت یا پرداخت مبالغ به طرف حسابها گزینه ارسال مانده حساب به افراد از طریق پیامک وجود داشته باشد. البته با قابلیت فعال یا غیر فعال این گزینه
باتشکر از تیم قوی راهکار شما که زحمت ارسال پیامک را کشیدهاید حتما این موارد را درنرم افاز خو دلحاظ فرماید چون من 13 ساله فروشگاه دارم این موارد از واجبات است و حتما استقبال خواهدشد
با سلام

از وقتی که گذاشتید و این موارد را برای ما ارسال کردید تشکر می کنیم. این موارد به تیم فنی منتقل شدند.

با سپاس
باسلام و خسته نباشید کار با پنل ارسال پیامک دارای مشکلات زیادی است ایا زمان زیادی برای رفع ان نیاز است که ما از یک نرم افزار ارسال پیامک دیکه استفاده کنیم باتشکر
با سلام

در نسخه جدیدی که در همین روزها ارائه می شود در باره پیامک یک سری قابلیتهای خوب اضافه شده است. این نسخه انشالله ظرف یک هفته بر روی سایت می رود. چند روزی صبر کنید تا این نسخه روی سایت بیاید، بعد از آن اگر باز هم پاسخگوی نیازتان نبود نرم افزار مناسب تری را که می شناسید جایگزین نمایید.

با سپاس
سلام باتشکر از تیم سخت کوش راهکار
از موارد پیشنهادی بالا مورد 2 ان با زحمات شما دوستان درست شد در این مورد یک پشنهاد دارم مشتریان برای ارسال پیامک قابل انتخاب باشند. چراکه بعضی از مشتربان به تازگی بدهکار شده اند و نیازی به ارسال پیام نیست .
پیشنهاد دو م بانک اطلاعاتی شماره موبایلها همراه با نام طرف و به صورت گروه بندی مثلا مشتریان یا فروشندگان و غیره ...که خودمان بتوانیم تعریف نماییم تا در اینده به صورت هوشمند مانند ارسال در لیست بدهکاران برای انها پیامک ارسال نماییم.
موارد ذکر شده 1و 3 پیشناهد بالا نیز در بالا بردن سطح کیفی نرم افزار مهم خواهد بود امیدورام با این تیم مجرب به زودی شاهد راه اندازی انها نیز باشیم
با سلام

کلیه موارد پیشنهادی به تیم فنی منتقل شدند.

با سپاس از شما
سلام باتشکر از تیم سخت کوش راهکار
از موارد پیشنهادی بالا مورد 2 ان با زحمات شما دوستان درست شد در این مورد یک پشنهاد دارم مشتریان برای ارسال پیامک قابل انتخاب باشند. چراکه بعضی از مشتربان به تازگی بدهکار شده اند و نیازی به ارسال پیام نیست .
پیشنهاد دو م بانک اطلاعاتی شماره موبایلها همراه با نام طرف و به صورت گروه بندی مثلا مشتریان یا فروشندگان و غیره ...که خودمان بتوانیم تعریف نماییم تا در اینده به صورت هوشمند مانند ارسال در لیست بدهکاران برای انها پیامک ارسال نماییم.
موارد ذکر شده 1و 3 پیشناهد بالا نیز در بالا بردن سطح کیفی نرم افزار مهم خواهد بود امیدورام با این تیم مجرب به زودی شاهد راه اندازی انها نیز باشیم
با سلام

این موارد را نیز به تیم فنی منتقل کردیم.

با سپاس
سلام
لطفاً این امکان را اضافه کنید که موقع سر رسید چکهای دریافتی به صوت خودکار پیامکی مبنی بر سر رسید چکشان به طرف حسابها ارسال شود
با سلام

پیشنهاد شما به تیم فنی منتقل شد.
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع