پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: نام خریدار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
در فاکتور فروش صندوقدار فقط می تواند نام خریدار را از بین اسامی از پیش تعریف شده انتخاب کند. در حالیکه در اکثر موارد خریداران متفرقه هستند. خصوصا در سوپرمارکتها
آیا می توان کاری کرد در صورتیکه خریدار متفرقه و جدید است اسم او را تایپ نمود؟ فیلد اجازه تایپ نمی دهد.
بعضی از مشتری های ما تقاضا می کنند فاکتور را به نام صادر کن و البته ادمین حضور ندارد تا فورا نام او را در اشخاص تعریف کند.
من برای این کار از یک راه حل ساده استفاده کردم برای مشتری‌های متفرقه که تقاضای چاپ فاکتور به نام خودشان می‌کنند. نام مشتری را در فیلد شرح فاکتور تایپ میکنم
البته اول مشتری متفرقه را به -دوست عزیز من- تغییر دادم و در ویرایش فاکتورها فیلد شرح فاکتور را بعد از آن قرار دادم
بنابراین سربرگ فاکتور هایش متفرقه من به این صورت است
خریدار: دوست عزیز من
و مشتری‌های متفرقه ای که تقاضای ثبت فاکتور با نام خودشان می‌کنند به این صورت میشود
خریدار: دوست عزیز من آقای علی رحمتی
با سلام

چنین گزینه ای در نرم افزار وجود ندارد. به عنوان یک پیشنهاد به تیم فنی منتقل کردیم.

البته با یکسری ترفندها این کار در نرم افزار به سادگی شدنی است و در ادامه دو ترفند برای انجام اینکار به شما آموزش داده شده است که می توانید از لینک زیر فیلمهای آموزشی مربوطه را دانلود نمایید.

چگونه در چاپ فاکتورهایی که برای مشتریان متفرقه ثبت شده است نام مشتری بیآید. در واقع فاکتور با نام صادر شود.
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355397
با سپاس فراوان
فیلم آموزشی درک مسیله را بسیار آسان تر کرده است.

نرم افزار واقعا کاربردی است. موفق باشید
آدرسهای ارجاع