پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوالات و پارامترهای اصلی اینجانب در خصوص سیستم انبار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران محترم. من نسخه رایگان سیستم یکپارچه رو نصب کردم. میخواستم چند سوال در مورد سیستم انبار مطرح کنم:
1_ آیا در قسمت معرفی کالا امکان تعیین محل فیزیکی(قفسه انبار) وجود دارد؟
2_ چرا در اکثر منوها امکان جستجوی کالا بر اساس کدکالا وجود ندارد؟
3_ چرا گزارشات چاپی برای موجودی کالا ویا کاردکس کالا وجود ندارد؟ باید خودمان طراحی کنیم یا اینکه در نسخه کامل نرم افزار این امکانات وجود دارد؟
4_ آیا امکان انتقال اطلاعات کالا شامل کدکالا و عنوان کالا از فایل اکسل به نرم افزار وجود دارد یا نه؟ در قسمت معرفی کالا چنین امکانی مشاهده نکردم.
با تشکر از زحمات تیم تولید و پشتیبانی و آرزوی موفقیت های متوالی!
با سلام

نقل قول:1_ آیا در قسمت معرفی کالا امکان تعیین محل فیزیکی(قفسه انبار) وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان (امکان جانمایی فیزیکی کالاها در انبار) در نرم افزار وجود ندارد.

نقل قول:2_ چرا در اکثر منوها امکان جستجوی کالا بر اساس کدکالا وجود ندارد؟

در هنگام ثبت عملیات مرتبط با کالا مانند فرمهای ثبت رسید و حواله این امکان وجود دارد، اما در برخی فرمهای گزارشی در این زمینه کمبودهایی وجود دارد.

نقل قول:3_ چرا گزارشات چاپی برای موجودی کالا ویا کاردکس کالا وجود ندارد؟ باید خودمان طراحی کنیم یا اینکه در نسخه کامل نرم افزار این امکانات وجود دارد؟

در مورد گزارشات چاپی در نسخه های بروز رسانی قابلیتی به نام دانلود قالب گزارش از سرور راهکار ایجاد شده است که تا حدود زیادی می تواند در این زمینه به شما کمک کند. بدین شکل که همکاران فنی ما قالب گزارشات را طراحی کرده و در سرور راهکار آپلود می کنند. شما در قسمت طراحی گزارشات علاوه بر امکان طراحی یک دکمه دیگر با نام دانلود قالب گزارش از سرور راهکار در اختیار خواهید داشت. در مورد این دو گزارش خاص که نام بردید (یعنی کاردکس کالا و موجودی انبار) گزارش مربوطه ایجاد شده و در سرور قرار گرفته است. تصویر دکمه دانلود قالب گزارش در ادامه آمده است.

[عکس: x7nw_article_0009.png]

نقل قول:4_ آیا امکان انتقال اطلاعات کالا شامل کدکالا و عنوان کالا از فایل اکسل به نرم افزار وجود دارد یا نه؟ در قسمت معرفی کالا چنین امکانی مشاهده نکردم.

این مورد در نرم افزار فروشگاهی ایجاد شده است اما در سیستم یکپارچه هنوز چنین امکانی نداریم.

در مورد قابلیتهایی که در نرم افزار موجود نیستند ما این موارد را به تیم تحلیل و طراحی نرم افزار منتقل می کنیم تا بعد از بررسی و امکان سنجی، به مرور زمان در نسخه های بروز رسانی در نرم افزار گنجانده شوند.

با سپاس
[عکس: x7nw_article_0009.png]
با سلام در مورد این موضوع در قسمت گزارشات چاپی موجودی انبار هیچ قالبی در سرور آپلود نشده. یعنی من چیزی ندیدم[/quote]
[quote]
نقل قول:با سلام در مورد این موضوع در قسمت گزارشات چاپی موجودی انبار هیچ قالبی در سرور آپلود نشده. یعنی من چیزی ندیدم

با سلام

یک نمونه گزارش A4 برای این قسمت ایجاد شد و در سرور قرار گرفت. مجددا بررسی کنید.

با سپاس
آدرسهای ارجاع