پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سوال درمورد فروش اقساطی مدریت وامها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نقل قول:پرسیده شده توسط : karim_9

سلام
سوال درمورد فروش اقساطی مدریت وامها دارم بنده صندوق قرعه کشی دارم اسامی تمام شرکت کننده ها در قسمت مدریت وامها ثبت شده الان مشکل بنده اینه که کسانی که وام را پرداخت کردند با کسانی که وام پرداخت نکردند چطور باید تفکیک کنم فرض کنیم 60 نفر شرکت کننده دارم 30نفر از انها قسط پرداخت کردند 30 نفر هنوز پرداخت نکردند بنده قصد دارم به جستجوی اونای قسط پرداخت نکردن بپردازم یا بلعکس البته در قسمت گزارش دیر کرد وام ها هست ولی بنده چند روش را تست زدم چیزی پیدا نمیکنه منتظر راهنمایی جناب admin هستم تشکر
منتظر جواب هستم
با سلام

کسانی که قسط پرداخت نکرده اند و در واقع از تاریخ سررسید آنها گذشته است در گزارش دیرکرد وامها نمایش داده می شوند.
اگر در گزارش دیرکرد موردی را مشاهده نمی کنید معنایش اینست که همه اقساطشان را قبل از تاریخ سررسید و به موقع پرداخت کرده اند.
این مورد را در نرم افزار تست کردیم و درست هم کار می کند.

برای مشاهده گزارش دیرکرد وارد منوی "گزارش ها - فروش اقساطی - گزارش دیرکرد وامها" شوید. تاریخ روز جاری را در قسمت "تاریخ محاسبه دیرکرد" انتخاب کنید و سپس گزینه "محاسبه تعداد اقساط و تعداد روزهای دیرکرد" را تیک بزنید و سپس بر روی دکمه "برو" کلیک کنید.

اگر کار نکرد (که قطعا کار می کند) اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارتباط از طریق نرم افزار تیم ویور را انجام دهیم.

با سپاس
آدرسهای ارجاع