پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مشکل در گزارشگیری
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من چند تا کارمند دارم و برای هر کدام انباری جداگانه برای فروش معرفی کردم مثلا یکی انبار فروش یکی انبار قطعات و چند انبار دیگر
الان میخوام ببینم هر کدام جداگانه چقدر سود کردن و ایا اصلا برام بصرفه هست که این تعداد کارمند داشته باشم و برای دانستن این موضوع نیاز به گزارش گیری از سود فاکتور هر انبار داشته باشم که الان در حال حاضر فقط سود فاکتور ها بصورت کلی نمایش میدهد ایا این قابلیت در نرم افزار وجود دارد؟
با سلام

نقل قول:من چند تا کارمند دارم و برای هر کدام انباری جداگانه برای فروش معرفی کردم مثلا یکی انبار فروش یکی انبار قطعات و چند انبار دیگر
الان میخوام ببینم هر کدام جداگانه چقدر سود کردن و ایا اصلا برام بصرفه هست که این تعداد کارمند داشته باشم و برای دانستن این موضوع نیاز به گزارش گیری از سود فاکتور هر انبار داشته باشم که الان در حال حاضر فقط سود فاکتور ها بصورت کلی نمایش میدهد ایا این قابلیت در نرم افزار وجود دارد؟

اینکه برنامه جداگانه آمار سود برای هر انبار بدهد در حال حاضر وجود ندارد. در واقع ملاک فقط تفکیک انبار نمی باشد چون بحث هزینه ها هم در میان است. این مورد را بعنوان یک پیشنهاد به تیم تحلیل منتقل کردیم.

با سپاس
(06-04-2017 06:08 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

نقل قول:من چند تا کارمند دارم و برای هر کدام انباری جداگانه برای فروش معرفی کردم مثلا یکی انبار فروش یکی انبار قطعات و چند انبار دیگر

اینکه برنامه جداگانه آمار سود برای هر انبار بدهد در حال حاضر وجود ندارد. در واقع ملاک فقط تفکیک انبار نمی باشد چون بحث هزینه ها هم در میان است. این مورد را بعنوان یک پیشنهاد به تیم تحلیل منتقل کردیم.

با سپاس

وقتی انباری که تعریف گردیده و وظیفه ان نیز مشخص است و مبلغ فروش ثابتی نیز برای فروش کالا وجود دارد و امکان اینکه هزینه ای برای ان انبار وجود داشته باشد توسط کاربر وجود ندارد و این از طریق مدیر و از صندوق کلی یا صندوق مغازه کم میشود و سند میخورد و از صندوق کاربر کسر نمیگردد لذا فکر کنم اینطوری راحتر بشود امار گرفت البته شما هم تجربه بیشتر و هم دانش بیشتری در این زمینه دارین به عنوان یک پیشنهاد اگر این امکان فراهم شود خیلی از مشکلات و اینکه بصورت سنتی محاسبه شود نیز از بین میرود
با تشکر
با سلام

از توضیحات تکمیلی شما متشکریم.
این مورد را به همراه این توضیحات تکمیلی به تیم تحلیل منتقل کردیم.

با سپاس
(07-04-2017 12:48 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

از توضیحات تکمیلی شما متشکریم.
این مورد را به همراه این توضیحات تکمیلی به تیم تحلیل منتقل کردیم.

با سپاس

ممنون و مرسی از پیگیری
آدرسهای ارجاع