پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گزارشگیری
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
ایا امکان اینکه کاربر مدیر هنگام گزارشگیری از فاکتور ها یا موارد دیگر کاربری که فاکتور را صادر کرده نیز نشان دهد مثلا کاربر X فاکتور فروش شماره 1 را وارد کرده
مطلب دیگر در گزارش امور مالی و در بخش واریز به صندوق یا برداشت از صندوق فقط مبلغ واریزی یا برداشت را نشان میدهد و اینکه به کدام صندوق و چه شخصی واریز کرده را نمایش نمیدهد
مطلب بعدی اینکه من به عنوان مدیر وقتی در ویرایش فاکتور فروش رکوردی را ویرایش میکنم مبلغ ویرایش شده به همراه مبلغ کل فاکتور در هنگام ذخیره کردن بدون سوال که در کدام صندوق ذخیره شود پیشفرض در صندوق مدیر ذخیره میشود در صورتی که قبلا در صندوق کاربر دیگر صادر شده بود و چون دسترسی کاربر برای ویرایش فاکتور را محدود کرده بودم امکان این کار را نداشت خودم انجام دادم که به مشکل خوردم
با سلام

نقل قول:ایا امکان اینکه کاربر مدیر هنگام گزارشگیری از فاکتور ها یا موارد دیگر کاربری که فاکتور را صادر کرده نیز نشان دهد مثلا کاربر X فاکتور فروش شماره 1 را وارد کرده

این امکان در نرم افزار وجود دارد. وارد منوی "عملیات - فاکتورها - ویرایش فاکتورها" شوید. در ستونهای گزارش سه فیلد برای این منظور وجود دارند.
1. ثبت کننده
2. ویرایش کننده (در واقع آخرین ویرایش کننده را نشان می دهد)
3. تاریخ ویرایش (تاریخ آخرین ویرایش)

نقل قول:مطلب دیگر در گزارش امور مالی و در بخش واریز به صندوق یا برداشت از صندوق فقط مبلغ واریزی یا برداشت را نشان میدهد و اینکه به کدام صندوق و چه شخصی واریز کرده را نمایش نمیدهد

این موارد به تیم فنی منتقل شدند.

نقل قول:مطلب بعدی اینکه من به عنوان مدیر وقتی در ویرایش فاکتور فروش رکوردی را ویرایش میکنم مبلغ ویرایش شده به همراه مبلغ کل فاکتور در هنگام ذخیره کردن بدون سوال که در کدام صندوق ذخیره شود پیشفرض در صندوق مدیر ذخیره میشود در صورتی که قبلا در صندوق کاربر دیگر صادر شده بود و چون دسترسی کاربر برای ویرایش فاکتور را محدود کرده بودم امکان این کار را نداشت خودم انجام دادم که به مشکل خوردم

این مورد یک باگ در نرم افزار بود که هم اکنون نیز برطرف شده است و در نسخه 2.7.2.0 که بزودی ارائه می شود، برطرف شده است.
(27-03-2017 12:33 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

نقل قول:ایا امکان اینکه کاربر مدیر هنگام گزارشگیری از فاکتور ها یا موارد دیگر کاربری که فاکتور را صادر کرده نیز نشان دهد مثلا کاربر X فاکتور فروش شماره 1 را وارد کرده

این امکان در نرم افزار وجود دارد. وارد منوی "عملیات - فاکتورها - ویرایش فاکتورها" شوید. در ستونهای گزارش سه فیلد برای این منظور وجود دارند.
1. ثبت کننده
2. ویرایش کننده (در واقع آخرین ویرایش کننده را نشان می دهد)
3. تاریخ ویرایش (تاریخ آخرین ویرایش)

نقل قول:مطلب دیگر در گزارش امور مالی و در بخش واریز به صندوق یا برداشت از صندوق فقط مبلغ واریزی یا برداشت را نشان میدهد و اینکه به کدام صندوق و چه شخصی واریز کرده را نمایش نمیدهد

این موارد به تیم فنی منتقل شدند.

نقل قول:مطلب بعدی اینکه من به عنوان مدیر وقتی در ویرایش فاکتور فروش رکوردی را ویرایش میکنم مبلغ ویرایش شده به همراه مبلغ کل فاکتور در هنگام ذخیره کردن بدون سوال که در کدام صندوق ذخیره شود پیشفرض در صندوق مدیر ذخیره میشود در صورتی که قبلا در صندوق کاربر دیگر صادر شده بود و چون دسترسی کاربر برای ویرایش فاکتور را محدود کرده بودم امکان این کار را نداشت خودم انجام دادم که به مشکل خوردم

این مورد یک باگ در نرم افزار بود که هم اکنون نیز برطرف شده است و در نسخه 2.7.2.0 که بزودی ارائه می شود، برطرف شده است.

سپاس از راهنمایی خوبتون
آدرسهای ارجاع