پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: انبار اختصاصی برای هر کاربر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
قبل از بیان مشکل به این نکته اشاره کنم که قبلا نیز این مورد را مطرح کرده بودم وجوابی هم شما داده بودین و ظاهرا دوستان نیز با این مشکل مواجه شده اند
من در دفترم چند کارمند دارم که هر کدام کار مخصوص خود را دارند و من مجبور هستم برای هر کدام انباری جداگانه و با نام کاربری خودشان اختصاص بدهم در حال حاضر امکان این که چندین انبار تولید کنیم در نرم افزار وجود دارد اما مشکل اینجاست که اولا کابر غیر مدیر نیز به انبار مرکزی دسترسی دارد و متاسفانه هر کاربر به انبار کاربر دیگر نیز دسترسی دارد و گاهی اشتباها در فاکتور ها با مشکل روبرو شده اند لذا خواهشمند است در صورت امکان راه کاری برای این موضوع ارائه دهید چون با این برنامه بسیار خوبتان حیفه با این مشکل کوچک دچار اشتباه در حساب و کتاب شویم
با تشکر
با سلام

این مورد با معرفی انبار پیش فرض برای هر کاربر مرتفع می شود و به تیم فنی نیز منتقل کرده ایم. مکانیزمی مشابه صندوق پیش فرض هر کاربر برای آن طراحی خواهد شد. انشالله در نسخه های بروز رسانی بعدی این گزینه به برنامه اضافه می گردد.
(26-03-2017 08:46 PM)admin نوشته: [ -> ]با سلام

این مورد با معرفی انبار پیش فرض برای هر کاربر مرتفع می شود و به تیم فنی نیز منتقل کرده ایم. مکانیزمی مشابه صندوق پیش فرض هر کاربر برای آن طراحی خواهد شد. انشالله در نسخه های بروز رسانی بعدی این گزینه به برنامه اضافه می گردد.
انشاله به زودی این قایلیت نیز اضافه گردد
ممنون از پیگیری شما
آدرسهای ارجاع