پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چند پیشنهاد برای سال جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و تبریک سال 96
پیشنهاد اولم در باره بهروه وری کالاس که اینطور باشه که در قسمتی به غیر از کاردکس کالا امکان این وجود داشته باشه که نشون بده از یک کالا چند تا خریداری شده در مجموع چند تا فروخته شده و چند تا باقی مونده و درصد بهروره ای این کالا یعنی تعداد خرید منهای تعداد فروش در صد ضرب و در اجناس فروش رفته تقسیم بشه تا بهره وری اون کالا معلوم بشه و این در یک غالب باشه که در لحظه بشه تمام کالا ها رو چک کرد نه مثل بخش کاردکس کالا یکی یکی قرار باشه چک بشه یه جایی مثل بخش مقایسه تعدادی اقلام فاکتور ها بخش خوبی میتونه باشه چون در اونجا نشون میده چند تا فروخته شده حالا اگه این قسمتها رو هم اضافه کنید خیلی بهتر میشه
این قابلیت کمک میکنه فروشنده در جریان قرار بگیره که چه کالایی به صرفس تا بیشتر بخره یا چه کالایی رو اصلا نخره
پیشنهاد دوم در مورد اضافه کردن بخشی به معرفی کالا برای تاریخ انقضا اون کالاس که در نزدیکی اتمام تاریخ بتونه الارم بده هر چقدر این بخش هوشمند تر باشه یعنی بتونه در مورد تاریخ کالا های جدیدی که خریده میشه بین تاریخ های متفاوت تبعیض قائل بشه مسلما بهتر خواهد بود
پیشنهاد بعدی در مورد چکهای پرداختی پاس نشده هست اینکه میشه در یک بازه زمانی دنبال چکی گشت خیلی خوبه ولی یکم تکرار مکرراته در این بخش منظورم اینه که هر دفعه که قصد دارم از وضعیت چک های پاش نشده اطلاع پیدا کنم مجبورم اون بازه زمانی رو بررسی و در سیستم انتخاب کنم اگر به صورت پیش فرض همیشه این چک ها نشون داده بشن با هر تاریخی به نظر من بهتر خواهد بود نهایتا اگر کسی خواست فیلتری انجام بده خودش اون فیلتر زمانی یا هر حالت دیگه رو انتخاب میکنه
پیشنهاد بعدی قرار دادن کلید میان بر برای اعمال اصلی مثل خرید فروش و برگشت اوناس این برای کسایی که عادت به استفاده از کیبرد دارن خیلی مناسبه و میتونن به راحتی مثلا باز زدن کلید اف 1 قسمت فروش رو فرا بخونن به جای کلیک کردن بر روی گزینه ثبت فاکتور و در ضمن در زمان ثبت فاکتور ها هم برای دسترسی به همه بخش ها کلید میانبری در نظر گرفته بشه به طور مثال در بخش تخفیف کلی بر روی کل فاکتور حتما باید با کلیک کردن یا با کلید تب به اونجا منتقل شد و مورد اخر اضافه کردن قسمتی در مورد اینکه کلا چه میزان تخفیف داده شده در قسمت ویرایش فاکتور ها در اون قسمت مبلغ کل و مبلغ دریاف شده وجود دارد اگر بخشی هم از تفاضل این دو عدد باشد تا مشخص گردد و نیازی به محاسبه با ماشین حساب نباشد امکان مناسب خواهد بود
و لطفا مسله سال مالی را هم همانطور که قول داده بودید حل نمایید
با تشکر
با سلام

بنده هم از طرف خودم و هم از طرف مجموعه راهکار سافت سال جدید را به شما تبریک می گویم و آرزوی سال پر از موفقیتی را برای شما دارم.

از اینکه وقت گذاشتید و این موارد را با ما در میان گذاشتید سپاسگزاریم. تمامی موارد را به تیم فنی منتقل کردیم.
سلام سال نو مبارک با تشکر از زحماتتان درصورت امکان کلیه اعدادواقلام نرم افزار درشت تر شود چون اکثر کاربران فروشگاهی از ریزبودن ناراضی اند نه تنها نرم افزار راهکار بلکه بیشتر نرم افزار ها *نرم افزار های درشت با ظاهر زیبا پر طرفدارتر اند.
سالی پر بار برایتان ارزومندم
با سلام

ما هم به نوبه خود سال جدید را به شما و همه کاربران عزیز دیگر تبریک می گوییم.

پیشنهادهای شما به تیم فنی منتقل شدند.

با سپاس
سلام
گفتم یک یاد اوری در مورد پیشنهاد های بالا داشته باشم به خصوص بخش بهره وری کالا من خودم به شخصه خیلی به این قسمت نیاز دارم
بنده در تیم فنی تاکید مجدد روی این موارد خواهم داشت.

از یادآوری مجدد شما تشکر می کنیم.
آدرسهای ارجاع