پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ایا امکان دادن چندین شماره سریال به یک کالا وجود دارد؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام. نسخه رایگان رو دانلود که تست کنم برنامه رو. این امکان رو نداره که به یک کالا چندین شماره سریال داد. آیا در نسخه های پولی این امکان هست یا خیر

من نمایندگی ایرانسل دارم، کار من فروش سیم کارت و مودمه. هر مودم و سیم کارت یک سریال برای خودشون دارن. امکانش هست که یک کالا به نام مثلا مودم z6000 ایجاد کنم با شماره سریالهای مختلف؟
با سلام

نقل قول:سلام. نسخه رایگان رو دانلود که تست کنم برنامه رو. این امکان رو نداره که به یک کالا چندین شماره سریال داد. آیا در نسخه های پولی این امکان هست یا خیر

بحث سریال دار کردن کالاها هنوز در نرم افزار وجود ندارد اما از آن مواردی است که در لیست اقدام قرار دارد و به احتمال زیاد تا فروردین یا اردیبهشت 96 به نرم افزار اضافه خواهد شد.
(10-03-2017 08:01 PM)montazeri1 نوشته: [ -> ]سلام. نسخه رایگان رو دانلود که تست کنم برنامه رو. این امکان رو نداره که به یک کالا چندین شماره سریال داد. آیا در نسخه های پولی این امکان هست یا خیر

من نمایندگی ایرانسل دارم، کار من فروش سیم کارت و مودمه. هر مودم و سیم کارت یک سریال برای خودشون دارن. امکانش هست که یک کالا به نام مثلا مودم z6000 ایجاد کنم با شماره سریالهای مختلف؟

سلام.
این ویژگی به برنامه اضافه شده؟
و اینکه در نسخه رایگان وجود دارد.؟

هم اکنون در نرم افزار فروشگاهی امکان ثبت سریال برای کالاها در فاکتورها وجود دارد.

ویژگی ثبت سریال در فاکتورها از تاریخ 1396/01/13 به برنامه اضافه شده است.

با سپاس
آدرسهای ارجاع