پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ارزش ریالی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام من چون پارچه میفروشم و کوچکترین واحد ور باید سانتیمتر بزنم
ارزش ریالی کالا رو رو سانتیمتر میزنه
مگه موقع ثبت کالا با واحد سانتیمتر قیمت واحد رو بر اساس سانتیمتر حساب میکنه؟
مثلا من یاردی 13500 میخرم و یاردی 14500 میفروشم یا متری 18000میفروشم .
در سانتیمتر مشکل به وجود میاد
با سلام

نقل قول:من چون پارچه میفروشم و کوچکترین واحد ور باید سانتیمتر بزنم
ارزش ریالی کالا رو رو سانتیمتر میزنه
مگه موقع ثبت کالا با واحد سانتیمتر قیمت واحد رو بر اساس سانتیمتر حساب میکنه؟
مثلا من یاردی 13500 میخرم و یاردی 14500 میفروشم یا متری 18000میفروشم .
در سانتیمتر مشکل به وجود میاد

گزارش ارزش ریالی موجودی کالاهای انبار بر اساس اطلاعات قیمتهای خرید و فروشی که شما در مشخصات کالا معرفی می کنید عمل می کند و فعلا هم کوچکترین واحد اندازه گیری را ملاک قرار میدهد. آن شیوه محاسبه که شما می فرمایید لازمه اش گرفتن اطلاعات خیلی بیشتری از کاربر است مثلا برای هر کالا باید از شما سوال شود که به کدام واحد فرعی ارزش ریالی محاسبه کند و بر فرض اگر 4000 نوع کالا معرفی کرده باشید باید برای تمامی این 4000 نوع تک تک به سیستم بگویید که در هر نوع شما کدام واحد اندازه گیری را می خواهید در گزارش ارزش ریالی لحاظ کند.

با این حال ما این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم تا روی آن بررسی و تحقیق انجام دهند تا یک مکانیزمی برای این موضوع در آینده ایجاد گردد.

باسپاس
مثلا برای هر کالا باید از شما سوال شود که به کدام واحد فرعی ارزش ریالی محاسبه کند و بر فرض اگر 4000 نوع کالا معرفی کرده باشید باید برای تمامی این 4000 نوع تک تک به سیستم بگویید که در هر نوع شما کدام واحد اندازه گیری را می خواهید در گزارش ارزش ریالی لحاظ کند.
این مورد رو تو چه قسمتی باید تعریف کنم؟
با سلام

نقل قول:این مورد رو تو چه قسمتی باید تعریف کنم؟

هنوز جایی برای این مورد دیده نشده است. در پاسخ بالا برای شما تشریح کردیم که آنچه شما مطرح کردید چنین پیش نیازهایی نیاز دارد و هنوز در نرم افزار دیده نشده است.
آدرسهای ارجاع