پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مشکل خواندن بارکدهای چاپ شده در نرم افزار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

با تشکر از نرم افزار عالی شما

وقتی بارکدهایی که از نرم افزار فروشگاهی چاپ میکنم توسط بارکد خوان فراخوانی میکنم به بارکدها یه کاراکتر اضافه شده مثلا 1002 تبدیل میشه به 1002- و قاعدتا دیگه کالا قابل شناسایی نیست و مجبورم بارکد مطابق چیزی که بارکد خوان میخونه تغییر بدم تا مشکل حل بشه ولی خوب دفعه بعدی دوباره مشکل پابرجاست.

(این مشکل برای تمامی بارکدها چاپ شده توسط نرم افزار موجوده و به تمام بارکدها یک کارکتر ( عدد، حروف فارسی و ... ) اضافه میکنه.

مشکل دوم این طبق آموزش قسمتی که نرم افزار به صورت اتوماتیک بارکد میده را پیدا کردم ولی متاسفانه جایی که در آموزش برای تیک زدن موجوده وجود نداره و به صورت اتوماتیک بارکد تعریف نمیشه.
با سلام

نقل قول:وقتی بارکدهایی که از نرم افزار فروشگاهی چاپ میکنم توسط بارکد خوان فراخوانی میکنم به بارکدها یه کاراکتر اضافه شده مثلا 1002 تبدیل میشه به 1002- و قاعدتا دیگه کالا قابل شناسایی نیست و مجبورم بارکد مطابق چیزی که بارکد خوان میخونه تغییر بدم تا مشکل حل بشه ولی خوب دفعه بعدی دوباره مشکل پابرجاست.

(این مشکل برای تمامی بارکدها چاپ شده توسط نرم افزار موجوده و به تمام بارکدها یک کارکتر ( عدد، حروف فارسی و ... ) اضافه میکنه.

آموزش زیر را که در مورد طراحی چاپ بارکد می باشد را بخوانید . نکته مهم در این زمینه اینست که یک بخش جدید درباره استاندارد code 128 به انتهای این آموزش اضافه شده است که مشکل شما را باید حل کند. لطفا نتیجه را اطلاع دهید.

نقل قول:مشکل دوم این طبق آموزش قسمتی که نرم افزار به صورت اتوماتیک بارکد میده را پیدا کردم ولی متاسفانه جایی که در آموزش برای تیک زدن موجوده وجود نداره و به صورت اتوماتیک بارکد تعریف نمیشه.

نسخه برنامه شما چه نسخه ای می باشد. این قابلیت در نسخه های بروز رسانی اضافه شده است و برای استفاده از آن باید نرم افزار را بروز رسانی نمایید.
[quote='admin' pid='2014' dateline='1488560331']
با سلام ممنون از پاسخگویی سریعتون

[quote]

آموزش زیر را که در مورد طراحی چاپ بارکد می باشد را بخوانید . نکته مهم در این زمینه اینست که یک بخش جدید درباره استاندارد code 128 به انتهای این آموزش اضافه شده است که مشکل شما را باید حل کند. لطفا نتیجه را اطلاع دهید.
[/quote]

لینک آموزش لطفا؟؟؟

[quote]
نسخه برنامه شما چه نسخه ای می باشد. این قابلیت در نسخه های بروز رسانی اضافه شده است و برای استفاده از آن باید نرم افزار را بروز رسانی نمایید.
[/quote]

آخرین نسخه کلا من چند روزی هست از این نرم افزار استفاده میکنم البته مینویسه نسخه یک رایگان
با سلام

با عرض پوزش لینک را فراموش کردیم قرار دهیم در اینجا قرار میدهم.

آموزش چاپ بارکد کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355319

نسخه 1.0 که همان نسخه رایگان می باشد این گزینه (پیشنهاد اتوماتیک بارکد) را ندارد.
آدرسهای ارجاع