پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تعریف کاربر در سیستم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
با سلام
کاربری را تعریف کردم و نقش به او دادم . در تعریف نقش مجوز افزودن و ویرایش را اضافه کردم .
اما کاربر دوم می تواند رکوردهای کاربر ادمین را ویرایش کند . در لاگ سیستم هر رکورد توسط کاربری که ثبت می شود باید توسط ادمین یا همان کاربر ادیت شود و کاربری نباید بتواند رکورد کاربر دیگر را ویرایش کند مگر در تنظیمات تعیین گردد
سلام

نقل قول:کاربری را تعریف کردم و نقش به او دادم . در تعریف نقش مجوز افزودن و ویرایش را اضافه کردم .
اما کاربر دوم می تواند رکوردهای کاربر ادمین را ویرایش کند . در لاگ سیستم هر رکورد توسط کاربری که ثبت می شود باید توسط ادمین یا همان کاربر ادیت شود و کاربری نباید بتواند رکورد کاربر دیگر را ویرایش کند مگر در تنظیمات تعیین گردد

در مورد کاربرها و نقش ها آموزش زیر نیز می تواند به شما کمک کند

آموزش امنیت و دسترسیها در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355257

در مورد دوم در قسمت سایر مجوزها "گزینه امکان ویرایش اسناد سایر کاربرها" مربوط به این موضوع می باشد.
نکته مهم در ابن باره اینست که : این گزینه در مورد تمامی اطلاعات موجود در برنامه نیست و در مورد فاکتورها ، چکها و اسناد امور مالی کاربرد دارد.
گزینه امکان ویرایش اسناد سایر کاربرها را به کاربر را بعنوان مجوز به نقش اضافه نکردم ولی کاربر بدون داشتن این مجوز می تواند رکورد کاربر دیگر را ادیت کند
قسمت مجوزها کمی گمراه کننده هست بهتر است در بروزرسانی آتی اینطور اصلاح کنید که وقتی اشیاء را اضافه کردیم سایر مجوزها روبروی آن باشد و بشود با تیک زدن انتخاب کرد .
با سلام

این مورد را به تیم فنی منتقل کردیم.
سلام وخسته نباشید من برای تحویل کالا باید امضا داشته باشم به همین دلیل دوتا فاکتور چاپ میکنم که تو تنظیمات چاپ عدد2راوارد میکنم توتنظیمات کاربرعدد2راوارد کردم کارم زیاد تر شد یعنی دوبار باید چاپ کنم ایا ممکن است با یک کلید بشه 2یا3تا فاکتور چاپ گرفت مثلا یک میان بر ممنون
سلام

چگونه موقع چاپ فاکتور با یکبار ارسال دستور پرینت چند نسخه چاپ شود؟
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355367
ممنون از پاسختان ولی قبلا این کار را انجام دادم نمی دانم چرا پس از دستور چاپ یکی چاپ می کنه ودوباره می ره روی پیش نمایش فاکتور ومنتظر دستور چاپ میمونه یعنی دوتا پشت سر هم نمی گیره ولی تا از تنضیمات چاپ می گیرم بلا فاصله دو تا چاپ می گیره از توجهتان متشکرم
با سلام

نقل قول:ممنون از پاسختان ولی قبلا این کار را انجام دادم نمی دانم چرا پس از دستور چاپ یکی چاپ می کنه ودوباره می ره روی پیش نمایش فاکتور ومنتظر دستور چاپ میمونه یعنی دوتا پشت سر هم نمی گیره ولی تا از تنضیمات چاپ می گیرم بلا فاصله دو تا چاپ می گیره

این گزینه را تست کردیم و کاملا درست کار میکند. موارد زیر را انجام دهید تا بتوانیم مشکل را حل کنیم :

1. اول تیک گزینه "پیش نمایش قبل از چاپ فاکتور" را بردارید و تنظیمات را ذخیره کنید.
2. بعد تست کنید و موقع چاپ دوم، اگر بازهم روی پیش نمایش یا هر صفحه دیگری رفت و بلافاصله چاپ نکرد تصویر آن صفحه را برای ما بفرستید تا بررسی کنیم و راه حلش را بگوییم.

حتما نتیجه را به ما اطلاع دهید.

با سپاس
ممنون انشاالاه

سلام خیلی ببخشید اگه بخواهیم فاکتوری را باز نگه داریم مثلا برای یک ماه چگونه میتونیم اقلام راثبت کرد ولی فاکتور را نه بست چون بعضا مشتریهای هستند که خورد خورد خرید میکنن ولی هر قلم خریدشان باید تاریخ کنارش باشد باتشکر فراوان
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع