پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تعریف کاربر در سیستم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
با سلام

نقل قول: اگه بخواهیم فاکتوری را باز نگه داریم مثلا برای یک ماه چگونه میتونیم اقلام راثبت کرد ولی فاکتور را نه بست چون بعضا مشتریهای هستند که خورد خورد خرید میکنن ولی هر قلم خریدشان باید تاریخ کنارش باشد

این کار معنایی ندارد و منطقی نیز نمی باشد. استاندارد طراحی فاکتور در همه جا به این شکل است که هر فاکتور دارای یک شماره و یک تاریخ خاص است و همین طور دارای اقلامی نیز می باشد. اگر یک مشتری در تاریخ دیگری خرید انجام داد باید طی یک فاکتور جدید ثبت شود و اینکه مثلا بیایید و فاکتور سه ماه پیش او را در سیستم پیدا کنید و خریدهای امروز او را در آن فاکتور ثبت کنید اساسا کار اشتباهی می باشد.
باسلام در مورد چاپ دو برگ پیش نمایش را برداشتم ولی دوباره همانطور برای هر چاپ یکبار صفحه دستور پیرینت امد واجازه چاپ خواست یعنی باید دوبار onکیلیک کنیم که اگه از دستور پیرینت عدد2را بدیم خیلی راحتر است خودش پشت سرهم دوبار چاپ میده فکر کنم مشکل در تعریف دستور باشه شایدهم از نرم افزار منه خیلی ممنون من با خود کامپیوتر مشکلم راحل میکنم عدد2رابه دستور چاپ میدم باتشکر
با سلام

ممنون از اطلاع رسانی شما.
سلام وقتی میخوام تاریخ چکی راوارد کنم اعداد تقویم تا18درسته ولی ازاین به بعد 1و2میشه اشکال از کجاست خیلی ممنون
با سلام

نقل قول:سلام وقتی میخوام تاریخ چکی راوارد کنم اعداد تقویم تا18درسته ولی ازاین به بعد 1و2میشه اشکال از کجاست

این مساله به این دلیل است که فونتهای ویندوز را از حالت 100 درصد استاندارد خارج کرده اید.

لینک راه حل را برایتان می فرستم .

حل مشکل فونتهای بزرگ در نرم افزار و عدم نمایش بخشی از فونت ها
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355269
خیلی ممنون از راهنمایتان اگر اندازه فونتهادرdisply 125%رابرای نرم افزار اعمال کنید برای افرادی مثل من که سن بالای 40سال دارندودچار پیر چشمی هستیم خیلی بهتر می شود اکثر ا این مشکل رادارند باتشکر فراوان
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع