پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: کدینگ و مرور حساب
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
دوتا درخواست داشتم
- ی کدینگ پیش فرض روی نرم افزار بزارید که با قسمتهای اتوماتیک نرم افزار همخوانی داشته باشد
- دوم درخواست میکنم یک حساب مرور حساب در قسمت گزارشات نرم افزارتون بزارید

در حسابرسی یک سیستم معمولا اولین چیزی ک چک میشه مررور حسابهاست.

مرور حسابهایی ک تو هر سطحی شما بتونی ویرایش بکنی و دسترسی داشته باشی به قسمت ویرایش سند خیلی مهمه و نرم افزارتونو خیلی حرفه ای تر میکنه

همینا دیگهBig Grin
موفق باشید
با سلام

نقل قول:- ی کدینگ پیش فرض روی نرم افزار بزارید که با قسمتهای اتوماتیک نرم افزار همخوانی داشته باشد

در این مورد آموزش زیر را بخوانید :

آموزش ثبت کدینگ پیش فرض از سرور راهکار در نرم افزار حسابداری راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355376

نقل قول:- دوم درخواست میکنم یک حساب مرور حساب در قسمت گزارشات نرم افزارتون بزارید

در حسابرسی یک سیستم معمولا اولین چیزی ک چک میشه مررور حسابهاست.

مرور حسابهایی ک تو هر سطحی شما بتونی ویرایش بکنی و دسترسی داشته باشی به قسمت ویرایش سند خیلی مهمه و نرم افزارتونو خیلی حرفه ای تر میکنه

گزارش تراز حسابها در نرم افزار راهکار امکانات مرور حساب و همینطور ویرایش اسناد مربوطه را در هر سطحی که باشید در اختیار شما قرار می دهد. در همین زمینه حتما وقت بگزارید و لینک آموزشی زیر را کامل بخوانید.

آموزش گزارش تراز حسابها در نرم افزار حسابداری راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355363
سلام وقت بخیر
لطفا کدینگ ها را به صورت افلاین در سیستم قرار بدید، دریافت کدینگ به صورت آنلاین اذیت کننده هستش و مدام ارورر وصل نشدن به به سرور را میده
دو سوال
1- چطور می توانم کدینگها را بصورت فایل جداگانه دانلود کنم تا پس از دانلود روی کامپیوتری که امکان اتصال به اینترنت ندارد نصب کنم؟
2- من برای شروع می خواهم از نسخه رایگان حسابداری استفاده می کنم. چگونه کدینگها را نصب کنم؟ چون گزینه دانلود از مرکز را ندارد.
با سلام

نقل قول:ارسال شده توسط موسوی
سلام وقت بخیر
لطفا کدینگ ها را به صورت افلاین در سیستم قرار بدید، دریافت کدینگ به صورت آنلاین اذیت کننده هستش و مدام ارورر وصل نشدن به به سرور را میده

نقل قول:دو سوال
1- چطور می توانم کدینگها را بصورت فایل جداگانه دانلود کنم تا پس از دانلود روی کامپیوتری که امکان اتصال به اینترنت ندارد نصب کنم؟

یک آموزش برای چگونگی انجام این کار در دانشنامه راهکار ایجاد شد. لینک آن را برایتان قرار می دهم.

آموزش ثبت کدینگ پیش فرض از طریق فایل اکسل در نرم افزار حسابداری راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355382

نقل قول:2- من برای شروع می خواهم از نسخه رایگان حسابداری استفاده می کنم. چگونه کدینگها را نصب کنم؟ چون گزینه دانلود از مرکز را ندارد.

این گزینه انتقال از اکسل را در نسخه رایگان بررسی کنید. در حال حاضر بنده بر روی تمامی امکانات نسخه رایگان اشراف ندارم. اگر در آن موجود باشد می توانید به جای دانلود از سرور راهکار به این شکل، از آن بهره مند شوید.

یک توضیح کلی در این زمینه : در نسخه رایگان یکسری امکانات اولیه ارائه شده اند که به مرور زمان تکمیل و تکمیل تر شده اند و این کاملا طبیعی است که به مرور زمان و با بررسی نیازها و نظرات کاربران امکانات نرم افزار بیشتر شود. و رویه ما این نیست که امکانات بروز رسانی ها را نیز بصورت رایگان ارائه بدهیم. در عوض با یک هزینه اندک که توسط همگان براحتی قابل پرداخت باشد این امکانات را در قالب بروز رسانی ها ارائه می کنیم. در واقع تنها راه کسب درآمد مجموعه ما همین ارائه بروز رسانی ها می باشد. و هزینه توسعه نرم افزارها به همین شکل تامین می گردد.

با سپاس فراوان از شما
آدرسهای ارجاع