پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: استفاده از پیامک انبوه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من میخوام از پیامک انبوع استفاده کنم ولی به GSM متصل نمیشه و حتی سعی که میکنم به سایت پیامک نیک اس ام اس هم متصل بشم نمیشه . میشه راهنمایی کنید چطور میشه از هر دو راه استفاده کنیم
اموزش های داخل سایت هم مطالعه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد. ممنون

برای پاک کردن پیام های ارسالی ناموفق باید یک به یک پاک بشن . لطفا توی اپدیت بعدی امکان پاک کردن دسته جمعی هم اضافه کنید
با سلام

نقل قول:من میخوام از پیامک انبوع استفاده کنم ولی به GSM متصل نمیشه

در مورد GSM لطفا مشخصات و مدل دستگاه مودم GSM تان را برای ما بنویسید تا بررسی انجام دهیم.

نقل قول:حتی سعی که میکنم به سایت پیامک نیک اس ام اس هم متصل بشم نمیشه . میشه راهنمایی کنید چطور میشه از هر دو راه استفاده کنیم

درباره استفاده از وب سرویس پیامک نکات زیر را مد نظر داشته باشید :
شما باید در سایت شرکت مربوطه niksmsm.com ثبت نام کنید و از آنها پنل خریداری کنید و همینطور به مقدار مورد نیازتان شارژ پیامک خریداری کنید. بعد از ثبت نام در آنجا به شما یک نام کاربری و یک کلمه عبور اختصاص می دهند و ...

یک آموزش کامل در این باره ایجاد کردیم که لینکش را برایتان قرار می دهم.

آموزش نرم افزار ارسال پیامک انبوه راهکار (از طریق وب سرویس شرکت niksms)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355368

نقل قول:برای پاک کردن پیام های ارسالی ناموفق باید یک به یک پاک بشن . لطفا توی اپدیت بعدی امکان پاک کردن دسته جمعی هم اضافه کنید

این امکان هم اکنون در نرم افزار موجود می باشد. شما باید ابتدا ردیفهای مورد نظر را با استفاده از دکمه های ctrl و همزمان کلیک با ماوس بر روی ردیف مربوطه انتخاب نمایید و سپس کلی آنها را با یک دکمه حذف کنید.

ضمن اینکه اگر بر روی قسمت شماره ردیف ماوس را پایین نگه دارید و همینطور بصورت عمودی بکشید می توانید ردیفها را یکجا انتخاب نمایید.
آدرسهای ارجاع