پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: ثبت نام فروشگاه در فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
به چه صورت میتوان در فاکتور های فروش نام فروشکاه و نلفن را به صورت ثابت در همه ی فاکتورها درج کرد؟

مثلا در عکسی که پیوست شد میخوام به صورت همیشگی یه چیزایی درج بشه . مثل تلفن و....
با سلام

نقل قول:به چه صورت میتوان در فاکتور های فروش نام فروشکاه و نلفن را به صورت ثابت در همه ی فاکتورها درج کرد؟

مثلا در عکسی که پیوست شد میخوام به صورت همیشگی یه چیزایی درج بشه . مثل تلفن و....

قالب فاکتورها کاملا در اختیار شما می باشد و نه تنها شماره تلفن و آدرس، بلکه فراتر از آن می توانید لوگوی اختصاصی خودتان یا هر متن یا تصویر دیگری را در آن قرار دهید. لازمه این کار اینست که کمی وقت بگزارید و فیلم آموزشی زیر را ببینید.

دانلود فیلم آموزش ابزار گزارش ساز راهکار (آموزش نرم افزار فست ریپورت Fast Report)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355256
کاش یه هزینه یا تعرفه در نظر میگرفتید برای هر کدوم از مشتری ها قالب اختصاصی طراحی میکردید.
مثلا من لوگو و توضیحات ثابت که باید روی همه فاکتورها چاپ بشه رو به شما میدادم و شما روی قالبتون اضافه میکردید و به من تحویل میدادین.
کار کردن با نرم افزار ویرایش قالب شما کار سختیه Sad
با سلام

نقل قول:کاش یه هزینه یا تعرفه در نظر میگرفتید برای هر کدوم از مشتری ها قالب اختصاصی طراحی میکردید.
مثلا من لوگو و توضیحات ثابت که باید روی همه فاکتورها چاپ بشه رو به شما میدادم و شما روی قالبتون اضافه میکردید و به من تحویل میدادین.
کار کردن با نرم افزار ویرایش قالب شما کار سختیه

ما خودمان بصورت مسقیم خدمات سفارشی ارائه نمی دهیم، اما در همین زمینه یک طرح کار آفرینی ایجاد کرده ایم که کسانیکه بر نرم افزار تسلط داشته باشند می توانند برای خودشان درآمد زایی کنند و تمام درآمدهای ایجاد شده نیز برای خودشان می باشد.

می توانید از نمایندگی های ما کمک بگیرید :

نمایندگی های ارائه خدمات در زمینه نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://new.rahkarsoft.com/index.php/posagents

یک نکته مهم در مورد نمایندگی ها :

حتما بخوانید :

راهکار سافت به هیچ عنوان از درآمدهای خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ها نفعی نمی برد و هدف از این کار موارد زیر می باشد :

ارائه خدمات گسترده در زمینه نرم افزارهای راهکار توسط افراد متخصص در سراسر کشور
در دسترس بودن کارشناسان بصورت محلی برای کاربران نرم افزارهای راهکار
ایجاد کار آفرینی در سطح وسیع در کشور
آدرسهای ارجاع