پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: حذف اطلاعات یک کالا از انبار
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
چطور میشه یک کالا را که به اشتباه وارد یک انبار شده حذف کرد.هر کاری میکنم آخرش بعنوان کالا در اون انبار نشون داده میشه
با سلام

نقل قول:چطور میشه یک کالا را که به اشتباه وارد یک انبار شده حذف کرد.هر کاری میکنم آخرش بعنوان کالا در اون انبار نشون داده میشه

بحث افزودن کالا به انبارها توسط سیستم بصورت اتوماتیک مدیریت می شود و در اختیار کاربر قرار داده نشده است. البته اتوماتیک بودن این بخش مزایای بسیار زیادی نیز دارد که از جمله آن می توان به حذف عملیات مربوط به معرفی کالا در انبارها اشاره کرد.

در حال حاضر امکان حذف یک کالا از انبار وجود ندارد، هر چند که موجودی آن صفر باشد. البته این مساله هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آورد و فقط یک یکسری کالای با موجودی صفر در انبار شما بیشتر دیده می شود.

به تیم فنی منتقل کردیم تا موارد زیر را در همین ارتباط به نرم افزار اضافه کنند.

1. در گزارش موجودی کالاها گزینه ای اضافه شود که امکان نمایش کالاهای فقط دارای موجودی یا همه کالاها به انتخاب کاربر باشد.
2. امکان حذف کالاهای بدون گردش از انباری خاص فراهم شود.

از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.
البته این مساله هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آورد و فقط یک یکسری کالای با موجودی صفر در انبار شما بیشتر دیده می شود.

هر بار در لیست کالاهای به نقطه سفارش رسیده نشون داده میشن .
و تفکیکشون سخت میشه
با سلام مجدد

نقل قول:البته این مساله هیچ مشکلی برای شما پیش نمی آورد و فقط یک یکسری کالای با موجودی صفر در انبار شما بیشتر دیده می شود.

هر بار در لیست کالاهای به نقطه سفارش رسیده نشون داده میشن .
و تفکیکشون سخت میشه

موضوع حساس شد. من این مساله را به عنوان یک باگ مهم منتقل کردم تا در سریعترین زمان ممکن راه حلی برای آن درست کنند. از اطلاع رسانی این موضوع سپاسگزاریم.
سلام
در لیست تغییرات نسخه 2.7.2.0 امکان حذف کالای بدون گردش از انبار اضافه شده بود از این بابت تشکر می کنم
اما لطفاً نحوه این کار را هم توضیح دهید
با سلام

نقل قول:در لیست تغییرات نسخه 2.7.2.0 امکان حذف کالای بدون گردش از انبار اضافه شده بود از این بابت تشکر می کنم
اما لطفاً نحوه این کار را هم توضیح دهید

این گزینه در منوی "دستیار راهکار - ویرایش گروهی اطلاعات" می باشد.
در قسمت عملیات گزینه "حذف کلی کالاهای بدون گردش از انبارها" را انتخاب کنید و سپس دکمه "انجام عملیات" را بزنید.
با سلام
با توجه به تعدد انبارها و کالاهای مختلف درون هر انبار و اینکه انبار پیش فرض برای کاربران تعریف نمی شود
اشتباهات زیادی هنگام ثبت فاکتور خرید و اضافه شدن کالا به انبار غیر مرتبط اتفاق می افتد . با توجه به کثرت کالاها "حذف کلی کالاهای بدون گردش از انبارها" نگران کننده است و بیم حذف بسیاری از کالاهای دارای موجودی که فعلاً گردش ندارند میرود
لطفاً امکان حذف موردی کالا از انبار را برای اشتباهات گذشته و امکان تعریف دسترسی و تعریف انبار پیش فرض را برای جلوگیری از اشتباهات آینده فراهم کنید .با تشکر
با سلام

نقل قول:با توجه به تعدد انبارها و کالاهای مختلف درون هر انبار و اینکه انبار پیش فرض برای کاربران تعریف نمی شود
اشتباهات زیادی هنگام ثبت فاکتور خرید و اضافه شدن کالا به انبار غیر مرتبط اتفاق می افتد . با توجه به کثرت کالاها "حذف کلی کالاهای بدون گردش از انبارها" نگران کننده است و بیم حذف بسیاری از کالاهای دارای موجودی که فعلاً گردش ندارند میرود
لطفاً امکان حذف موردی کالا از انبار را برای اشتباهات گذشته و امکان تعریف دسترسی و تعریف انبار پیش فرض را برای جلوگیری از اشتباهات آینده فراهم کنید .با تشکر

در این زمینه هیچ نگرانی نداشته باشید. برنامه مربوط به حذف کالاهای بدون گردش از انبارها کاملا هوشمند عمل می کند و حتی اگر موجودی کالا صفر باشد اما قبلا گردش داشته باشد آنرا از انبار حذف نمی کند.
با خیال راحت و آسوده از این قابلیت استفاده نمایید.

با سپاس
آدرسهای ارجاع