پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گزارش فرمول ساخت کالا
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باسلام و خسته نباشد
در قسمت گزارش فرمول ساخت کالا نام و کد محصول درجدول گزارش فرمول ساخت کالا موجود نیست اگه این ایتم را اضافه کنید به من خیلی کمک می کنید

در ضمن فضای کد کالا در قسمت فرم فرمول ساخت محصول خیلی کم می باشد کد محصول اگه بیشتر از 10 کاراکتر باشد درآن قسمت به صورت کامل دیده نمی شود

ویک ایردی که نه تنها برای نرم افزار شما بلکه تقریبا" برای کلیه نرم افزارهای داخلی واردمی باشد ضعیف عمل کردن در قسمتهای سا خت فرم ها از لحاظ شکل ظاهری ، انتخاب فونت و کوچک بودن آیکنها می باشد که برای افراد مثل من که از ضعف بینای رنج می برم مشکل وخسته کننده می باشد ولی در بیشتر نرم افزار های خارجی به این نکته خیلی اهمیت می دهند

لطفا" تا انجای که امکان داره فونت ها وآیکنهای فرم هارا کمی بزرگتر انتخاب کنید و فضای بیشتری برای متن آنها قراردهید.

با تشکر از زحمات شما و گروه برنامه نویس
با سلام

نقل قول:در قسمت گزارش فرمول ساخت کالا نام و کد محصول درجدول گزارش فرمول ساخت کالا موجود نیست اگه این ایتم را اضافه کنید به من خیلی کمک می کنید

در این مورد احتمالا منظور شما در قسمت طراحی گزارش چاپی باشد چون در فرم اصلی برنامه وجود دارند. اگر منظور شما همین است به تیم فنی منتقل کردیم.

نقل قول:در ضمن فضای کد کالا در قسمت فرم فرمول ساخت محصول خیلی کم می باشد کد محصول اگه بیشتر از 10 کاراکتر باشد درآن قسمت به صورت کامل دیده نمی شود

مورد خوبی را اشاره کردید، دقیقا حق با شما است. به تیم فنی منتقل کردیم.

نقل قول:ویک ایردی که نه تنها برای نرم افزار شما بلکه تقریبا" برای کلیه نرم افزارهای داخلی واردمی باشد ضعیف عمل کردن در قسمتهای سا خت فرم ها از لحاظ شکل ظاهری ، انتخاب فونت و کوچک بودن آیکنها می باشد که برای افراد مثل من که از ضعف بینای رنج می برم مشکل وخسته کننده می باشد ولی در بیشتر نرم افزار های خارجی به این نکته خیلی اهمیت می دهند

لطفا" تا انجای که امکان داره فونت ها وآیکنهای فرم هارا کمی بزرگتر انتخاب کنید و فضای بیشتری برای متن آنها قراردهید.

در این مورد چند نکته قابل ذکر است :

1. در نرم افزار راهکار امکان تغییر فونتهای شبکه نمایش داده ها در تقریبا همه صفحات برنامه وجود دارد. شما را ارجاع می دهم تا آموزش زیر را بخوانید :

آموش نحوه تغییر فونت شبکه نمایش داده و ذخیره سازی آن:
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355366

2. معمولا در نرم افزارهای بانک اطلاعاتی به دلیل زیاد بودن فیلدهای اطلاعاتی و استفاده بهینه از تمامی صفحه از فونت 8 یا نهایتا 9 استفاده می کنند. نه تنها در نرم افزارهای ایرانی بلکه در نرم افزارهای خارجی مربوط به این حوزه نیز استاندارد کاری همین است. البته ممکن است در بخشهایی از برنامه فونتها و آیکانهای بزرگتری نیز قرار دهند اما در قالب فرمهای نرم افزار (بیش از 90 درصد قسمتهای برنامه ها) از این استاندارد تبعیت می کنند.
بعنوان مثال در ادامه چند تصویر از نرم افزار های خارجی برایتان قرار می دهم تا خودتان قضاوت کنید :

تصویری از نرم افزار Microsoft Office Accounting که یک نرم افزار حسابداری و محصول مایکروسافت می باشد :

[عکس: 073.png]

تصویری از نرم افزار Asset Manager 2014 - Enterprise Edition

[عکس: 074.png]

تصویری دیگر از نرم افزار Peachtree Accounting (این نرم افزار خیلی معتبر است و شرکت Sage آن را تولید کرده است. نام نرم افزار درخت هلو می باشد و به نظر می رسد شرکت طرفه نگار اسم هلو را از این نرم افزار اقتباس کرده باشد.)

[عکس: 075.png]
آدرسهای ارجاع