پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: مانده حساب شناور بدون گردش
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
من نسخه 3.1.0.0 رو داشتم و در قسمت دفتر حساب شناور تفصیلی یک حساب شناور رو انتخاب میکردم و زمان گزارش گیری ب من میگفت نسبت به معین های مختلف چ مانده ای داره
اما الان ک آپدیت کردم به نسخه 3.9.0.0 زمان انتخاب یک حساب شناور گردش اون حساب به معین های مختلف رو هم میاره که این به کار من نمیاد (بسیار گنگ و در هم )
امیدوارم ی راهی پیش پای من بزارید چون تنها دلیلی ک ما سوییچ کردیم رو نرم افزار یکپارچه راهکار سیستم همین بحث شناور بودنش بوده و گزارش یک حساب شناور نسبت به معین های مختلف چ مانده ای داره
درخواست دارم ی گزارش مرور حساب هم اضافه کنید ب برنامتون
با تشکر
با سلام

نقل قول:من نسخه 3.1.0.0 رو داشتم و در قسمت دفتر حساب شناور تفصیلی یک حساب شناور رو انتخاب میکردم و زمان گزارش گیری ب من میگفت نسبت به معین های مختلف چ مانده ای داره
اما الان ک آپدیت کردم به نسخه 3.9.0.0 زمان انتخاب یک حساب شناور گردش اون حساب به معین های مختلف رو هم میاره که این به کار من نمیاد (بسیار گنگ و در هم )
امیدوارم ی راهی پیش پای من بزارید چون تنها دلیلی ک ما سوییچ کردیم رو نرم افزار یکپارچه راهکار سیستم همین بحث شناور بودنش بوده و گزارش یک حساب شناور نسبت به معین های مختلف چ مانده ای داره

دوست عزیز اطلاعاتی که دادید اشتباه است، در نسخه 3.1 اساسا گزارش "دفتر حساب تفصیلی شناور" وجود نداشته است.

ضمن اینکه هیچ قابلیتی از بخش گزارشات حسابداری حذف نشده است و بر عکس خیلی گزارشات اضافه شده اند.

این قابلیتی که شما می فرمایید در تراز حسابها وجود دارد. شما برای اینکه گردش یک حساب شناور را به تفکیک حسابهای محتلف ببنید می توانید از گزارش تراز حسابها و همینطور گزارش تراز حسابهای شناور استفاده نمایید.
آدرسهای ارجاع