پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: گزارش چند کمبود مهم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
خسته نباشید.

لطفا این موارد رو بررسی کنید :

1- در قسمت گزارش کالاها -> آمار خرید و فروش کالا ، باید با دوبار کلیک روی فاکتور اون رو بشه باز کرد
الان باید اینجا شماره فاکتور رو دید و بعد دوباره رفت توی قسمت ویرایش فاکتورها و اون رو جستجو کرد و باز کرد.

۲- در قسمت افزودن فاکتور خرید یا فروش بهتره Tab stop از قسمت جستجوی نام کالا شروع بشه تا کد کالا
شما شروع به زدن یه فاکتور بکنید ، میبینید که برای هر آیتم جدید باید یک بار کلید Tab رو بزنید تا به قسمت جستجو برید. فکر نمیکنم کسی بتونه کد کالاهاش رو حفظ کنه، معمولا همه کالا رو با نام سرچ میکنند.
البته ادغام این دو قسمت با هم عاقلانه تر به نظر میرسه ، چون شما اگه بخواهید با کد هم کالا رو اضافه کنید میتونید کد رو در همون قسمت جستجو بنویسید و همون نتیجه رو ببینید.

۳- در فرم لاگین Tab Stop رو به دو تا Check box یادآوری هم اضافه کنید. این که آدم مجبور باشه انقدر زیاد توی این برنامه از ماوس استفاده کنه آزار دهندست.

۴- امکان فروش با قیمت خرید (به همراه اضافات فاکتور) رو به برنامه اضافه کنید. من هر بار باید برم قیمت خرید و هزینه ارسال رو از فاکتور خرید ببینم بعد اون قیمت رو در فاکتور فروش بزنم.

۵- به نظر لازم میاد قسمتی شبیه پرونده شخص برای کالا هم وجود داشته باشه که بودنش حتی چند تا از مشکلات بالا رو هم حل میکنه.

ممنون
با سلام

تمامی این موارد را به تیم فنی منتقل کردیم.
چند نکته در صحبتهای شما جای توضیح دارد.

نقل قول:۲- در قسمت افزودن فاکتور خرید یا فروش بهتره Tab stop از قسمت جستجوی نام کالا شروع بشه تا کد کالا
شما شروع به زدن یه فاکتور بکنید ، میبینید که برای هر آیتم جدید باید یک بار کلید Tab رو بزنید تا به قسمت جستجو برید. فکر نمیکنم کسی بتونه کد کالاهاش رو حفظ کنه، معمولا همه کالا رو با نام سرچ میکنند.
البته ادغام این دو قسمت با هم عاقلانه تر به نظر میرسه ، چون شما اگه بخواهید با کد هم کالا رو اضافه کنید میتونید کد رو در همون قسمت جستجو بنویسید و همون نتیجه رو ببینید.

در این مورد که فرمودید یک نکته فراموش نشود : بنا نیست که کاربر کد را حفظ کند این مکانیزم برای ثبت کالا توسط اسکنر بارکدخوان تعبیه شده است. با اینحال به تیم فنی منتقل کردیم که برای کسانیکه از بارکدخوان استفاده نمی کنند و با نام جستجو می کنند این تسهیلات فراهم شود.
یک نکته دیگر اینکه در همان قسمت جستجوی نام امکان جستجوی بارکد نیز وجود دارد. یعنی شما اگر بارکد را هم تایپ کنید سیستم نتیجه را نمایش میدهد.

نقل قول:به نظر لازم میاد قسمتی شبیه پرونده شخص برای کالا هم وجود داشته باشه که بودنش حتی چند تا از مشکلات بالا رو هم حل میکنه.

این مورد را که گفتید جزء برنامه کاری خودمان هم بود، از یادآوری ممنونم.

از پیشنهادات شما سپاسگزاریم.
ممنون که رسیدگی می‌کنید.

نقل قول:یک نکته دیگر اینکه در همان قسمت جستجوی نام امکان جستجوی بارکد نیز وجود دارد. یعنی شما اگر بارکد را هم تایپ کنید سیستم نتیجه را نمایش میدهد.

بعله دقیقا حرف من هم همینه . با حذف قسمت اول و ادغامشون مشکل حل میشه چون قسمت جستجو هم میتونه با بارکد کار کنه هم با اسم کالا یا خدمات
[عکس: rpn7_2.png]

البته اگه برای ادغامشون مشکل پیش میاد میشه شروع TabStop رو روی قسمت جستجو گذاشت و Event بارکد خوان رو گلوبال روی کل فرم تعریف کرد که نیازی به فوکوس روس قسمت بارکد نباشه.

نکته دیگه که فراموش کرده بودم
[عکس: jyg5_1_thumb.png]
ببینید چه فایده ای داره که کلیدهای میانبر به صورت Tooltip نمایش داده بشن؟ خب من اگه قراره ماوس رو ببرم روی دکمه تا کلید سریعش رو ببینم با همون ماوس هم کلیک میکنم. نام کلیدهای کنترلی باید کنار نام عناصر نوشته بشن . مثلا : --- ثبت فاکتور F6 ---

پایدار باشید.
با سلام

این پیشنهادات را به تیم فنی منتقل کردیم. ممنون از وقتی که گذاشتید و این موارد را برای ما ارسال کردید.
(07-02-2017 12:16 PM)silver نوشته: [ -> ]سلام
خسته نباشید.

لطفا این موارد رو بررسی کنید :

1- در قسمت گزارش کالاها -> آمار خرید و فروش کالا ، باید با دوبار کلیک روی فاکتور اون رو بشه باز کرد
الان باید اینجا شماره فاکتور رو دید و بعد دوباره رفت توی قسمت ویرایش فاکتورها و اون رو جستجو کرد و باز کرد.

۲- در قسمت افزودن فاکتور خرید یا فروش بهتره Tab stop از قسمت جستجوی نام کالا شروع بشه تا کد کالا

۳- در فرم لاگین Tab Stop رو به دو تا Check box یادآوری هم اضافه کنید. این که آدم مجبور باشه انقدر زیاد توی این برنامه از ماوس استفاده کنه آزار دهندست.

۴- امکان فروش با قیمت خرید (به همراه اضافات فاکتور) رو به برنامه اضافه کنید. من هر بار باید برم قیمت خرید و هزینه ارسال رو از فاکتور خرید ببینم بعد اون قیمت رو در فاکتور فروش بزنم.

۵- به نظر لازم میاد قسمتی شبیه پرونده شخص برای کالا هم وجود داشته باشه که بودنش حتی چند تا از مشکلات بالا رو هم حل میکنه.

ممنون

دوست عزیز سلام. من در مورد دوم مطالب شما نظر مخالف دارم. چون فروشگاه های نوین که از نرم افزار حسابداری استفاده میکنن، تقریبا میشه گفت همشون سیستم بارکردخوان دارن و بنابراین اینکه نرم افزار حسابداریشون اولویتش با بارکد باشه خیلی کمکشون میکنه
با سلام

از اینکه دوستان در بحث ها مشارکت می کنید و نظرتان را می گویید سپاسگزاریم. برآیند مجموع این نظرها در تکمیل هر چه بهتر نرم افزار ما را بسیاری یاری می رساند.
من هم به عنوان یه مشتری از شما ممنونم که این فروم رو مهیا کردید و انقد صمیمانه در باره نرم افزارتون بحث میکنید و از نظرات مشتری ها استفاده میکنید و کاملا هم مسلط هستید به همه اقسام نرم افزار.
آدرسهای ارجاع