پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد اضافه شدن یه ایتم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و احترام
هر کالا شامل ایتمی به نام " موجودی اولیه" می باشد.
و همانطور که مستحضرید موجودی هر کالا در هر فروشگاه مدام در حال کم و زیاد شدن می باشد. مخصوصا در زمان ثبت فاکتور خرید.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که در فرم مربوط به جزییات هر کالا، ایتمی به اسم " موجودی کالا " اگر اضافه بشه که غیر قابل تغییر توسط کاربر باشه خیلی عالی میشه. چون باعث سهولت در دستیابی به اون میشه. وگرنه تا اونجا که من میدونم در قسمت انبار داری نرم افزار میشه موجودی رو چک کرد.
با تشکر
با سلام

نقل قول:با سلام و احترام
هر کالا شامل ایتمی به نام " موجودی اولیه" می باشد.
و همانطور که مستحضرید موجودی هر کالا در هر فروشگاه مدام در حال کم و زیاد شدن می باشد. مخصوصا در زمان ثبت فاکتور خرید.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که در فرم مربوط به جزییات هر کالا، ایتمی به اسم " موجودی کالا " اگر اضافه بشه که غیر قابل تغییر توسط کاربر باشه خیلی عالی میشه. چون باعث سهولت در دستیابی به اون میشه. وگرنه تا اونجا که من میدونم در قسمت انبار داری نرم افزار میشه موجودی رو چک کرد.
با تشکر

اگر صورت مساله شما را درست درک کرده باشم منظور شما اینست که موجودی فعلی کالا در کالا نمایش داده شود، این مورد را به تیم فنی منتقل کردم.

با سپاس
سلام بله دقیقا
خیلییی مممنوننننن
سلام وقت بخیر
فکر کنم با توجه به قولی که دادید این مورد هنوز اضافه نشده
ممنون میشم در برنامه کاریتون قرار بدین
با سلام

نقل قول:فکر کنم با توجه به قولی که دادید این مورد هنوز اضافه نشده
ممنون میشم در برنامه کاریتون قرار بدین

تمامی مواردی که از طرف کاربران پیشنهاد می شوند در اینجا مرتب و دسته بندی می شوند و تک تک آنها بررسی می شوند. منتهی یک مساله مهم را نباید فراموش کرد و آن اینکه حجم این درخواستها بسیار زیاد است و نحوه اولویت بندی نیز بر اساس تعداد دفعات آن درخواست توسط کاربران می باشد.
ما روزانه حجم زیادی درخواست و پیشنهاد از طرق مختلف (تالار گفتمان، پیام خصوصی در تالار ، تلگرام، ایمیل، بصورت کامنت در مطالب سایت و ...) دریافت می کنیم و قطعا ظرفیت انجام آنی یا حتی بررسی آنی همه این موارد را نداریم و ناچارا با صبوری و اولویت بندی به آنها می پردازیم.

بعنوان مثال :
کاربران مختلفی از ما درخواست اضافه کردن امکان فروش اقساطی را داشتند. این درخواست در یک جمله قابل ارائه است اما فقط برای انجام همین یک جمله همکاران فنی ما بیش از دو ماه و اندی، زمان تحلیل و طراحی و پیاده سازی بعلاوه تست صرف کردند.

تمامی این موارد را از این بابت خدمتتان عرض کردم تا با ما همدردی کنید و ما را درک کنید.

با سپاس
حق با شماست. ممنون از توجهتون
آدرسهای ارجاع