پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: عدم ثبت مقادیر فاکتور در صورت عدم زدن دکمه ثبت فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
معمولا فاکتور های خرید و فروش بنده تعداد اقلام زیادی دارند و اگر در هنگام ثبت فاکتور در صورتی که تعدادی از اقلام ثبت شده باشند و سیستم دچار هرگونه اشکال شود (هنگ کردن، خاموش شدن در اثر برق رفتگی و ...) می بایست تمام اقلام را مجددا وارد نمود. و اگر بخواهیم هر چند دقیقه یک بار ثبت و خروج انجام دهیم ، جستجو و باز کردن فاکتور کاری زمان بر و غیر منطقی است.
این مشکل در 2-3 روز گذشته من را وادار به وارد کردن مجدد بیش از 7 یا 8 فاکتور کرده است.
اگر راهکاری برای این موضوع هست لطفا راهنمایی فرمایید در غیر اینصورت لطفا ترتیبی اتخاذ فرمایید تا بعد از ثبت هر کالا ، فاکتور اتوماتیک ذخیره گردد و یا اینکه دکمه ثبت بدون عمل خروج را اضافه نمایید.

با تشکر.
با سلام مجدد
قسمت فاکتورهای ثبت نشده رو تو سیستم دیدم. همون چیزی هست که می خواستم.

ممنون.
با سلام

بله این قسمت مخصوص همین کار است.
از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.
سلام مجدد،
من این قسمت را بررسی کردم. زمانی که اولین بار است و فاکتور هنوز حداقل یک بار ثبت نشده است به طور کامل اطلاعات در این قسمت قرار می گیرد و می توان به راحتی بازیابی کرد.
اما وقتی فاکتوری یک بار ثبت شده و برای ویرایش باز می شود و چندین کالا به آن اضافه می شود و ثبت نمی شود، فاکتور آپدیت شده به هیچ عنوان قابل بازیابی نیست و عملا اطلاعات ویرایش شده قابل دسترسی نیست و می بایست مجدد اضافه شود.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
با سلام

نقل قول:من این قسمت را بررسی کردم. زمانی که اولین بار است و فاکتور هنوز حداقل یک بار ثبت نشده است به طور کامل اطلاعات در این قسمت قرار می گیرد و می توان به راحتی بازیابی کرد.
اما وقتی فاکتوری یک بار ثبت شده و برای ویرایش باز می شود و چندین کالا به آن اضافه می شود و ثبت نمی شود، فاکتور آپدیت شده به هیچ عنوان قابل بازیابی نیست و عملا اطلاعات ویرایش شده قابل دسترسی نیست و می بایست مجدد اضافه شود.

مکانیزم این قسمت به همین شکل می باشد و امکان ویرایش فاکتورها را ندارد، بلکه فاکتورهای ثبت نشده را می تواند در قالب یک فاکتور جدید برای شما ثبت کند.

یک نکته مهم : اگر مدام یک فاکتور را ویرایش می کنید و اقلام آن را اضافه می کنید (یعنی به نوعی از فاکتور فروش به شکل دفتر فروش روزانه استفاده می کنید) که از صحبتهای شما به نظر میرسد این رویه را در پیش گرفته اید، کار استانداردی انجام نمی دهید. بهترین رویه اینست که هر فروش جداگانه را در فاکتورهای جداگانه ثبت نمایید.
آدرسهای ارجاع