پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: صندوق
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام
بنده 3تا سوال دارم
1 بنده از نسخه 1.0 استفاده میکنم که رایگان هست اگه بخواهم اخرین بروز رسانی را انجام بدم بازم بصورت رایگاه هست یا باید مبلغ واریز کنم
2 اعداد برنامه انگلیسی هست برای فارسی کردن چکار باید کرد البته اموزش در سایت قرار داده شده بنده تمام مراحل انجام دادم هنگام تایپ فارسی میشه ولی وقتی گزینه چاپ را میزنم روی فاکتور اعداد انگلیسی چاپ میشه
3 بنده یه صندوق قرعه کشی دارم حدود 70 نفر هم شر کت کننده دارم اسامی انها را در دفتر بصورت دستی انجام میدم در نرم افزار حساب داری راهکار چطوری میتونم وام به انها پرداخت میکنم وقسطی که از انها در یافت میکنم ثبت کنم برای مثال فرض بفرمایید به یه شرکت کننده 20 میلون وام دادم قسط ماهانه هم 500هزار تومان هست از کدوم اپشن باید استفاده کنم اسامی را باید ثبت کنم قسط از انها دریافت کنم اگه امکان داره بنده را راهنمایی بفر مایید بینهایت از همه تیم پشتیبانی
-----------------------------------------------------------------
تشکر از راهنمایی خوب تون کدام ورژن قابلیت همون اقساط یا وام را داره لینک دانلود اونو بزارید قیمتش چقدر هست
با سلام

نقل قول:بنده از نسخه 1.0 استفاده میکنم که رایگان هست اگه بخواهم اخرین بروز رسانی را انجام بدم بازم بصورت رایگاه هست یا باید مبلغ واریز کنم

فقط نسخه 1.0 از نرم افزار فروشگاهی رایگان می باشد هرچند نسخه کامل هزینه زیادی ندارد و فقط 45 هزار تومان می باشد اما رایگان نمی باشد.

نقل قول: اعداد برنامه انگلیسی هست برای فارسی کردن چکار باید کرد البته اموزش در سایت قرار داده شده بنده تمام مراحل انجام دادم هنگام تایپ فارسی میشه ولی وقتی گزینه چاپ را میزنم روی فاکتور اعداد انگلیسی چاپ میشه

لینک زیر روش این کار را به شما آموزش می دهد :

چگونه اعداد را در ابزار گزارش ساز راهکار (فست ریپورت) فارسی نمایش بدهیم؟
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355342

نقل قول:بنده یه صندوق قرعه کشی دارم حدود 70 نفر هم شر کت کننده دارم اسامی انها را در دفتر بصورت دستی انجام میدم در نرم افزار حساب داری راهکار چطوری میتونم وام به انها پرداخت میکنم وقسطی که از انها در یافت میکنم ثبت کنم برای مثال فرض بفرمایید به یه شرکت کننده 20 میلون وام دادم قسط ماهانه هم 500هزار تومان هست از کدوم اپشن باید استفاده کنم اسامی را باید ثبت کنم قسط از انها دریافت کنم اگه امکان داره بنده را راهنمایی بفر مایید بینهایت از همه تیم پشتیبانی راهکار تشکر میکنم

بخش فروش اقساطی نرم افزار فروشگاهی راهکار می تواند به شما کمک کند. البته این بخش در نسخه رایگان وجود ندارد. برای اینکه با امکانات و قابلیتهای آن بیشتر آشنا شوید می توانید آموزشهای مربوط به این بخش را که در ادامه لینکهایش را قرار داده ام مطالعه کنید :

آموزش کار با ماژول فروش اقساطی در نرم افزار فروشگاهی راهکار (قسمت اول : پرداخت وام )
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355267

آموزش کار با ماژول فروش اقساطی در نرم افزار فروشگاهی راهکار (قسمت دوم : دریافت اقساط)
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355268

با سپاس
سلام
برای فارسی کردن اعداد تمام مراحل را انجام دادم در انتخاب فاکتور فروش اعداد بصورت فارسی هست با انتخاب گزینه چاپ اعداد بصور انگلیسی چاپ میشه
با سلام

اگر در پیش نمایش چاپ مشابه تصویر (ستون فی خرید) زیر اعداد را فارسی می بینید، باید حتما فارسی هم چاپ شود.

[عکس: 0462.png]

اگر فارسی چاپ نمی کند حتما مساله ای در پرینتر هست.

مشابه این مشکل را قبلا در پرینترها دیده ام که البته به روش زیر حل شد.

آخرین ورژن درایور پرینترتان را از سایت تولید کننده اش دانلود و نصب کنید.
معمولا درایوری که ویندوز بصورت خودکار نصب میکند این مشکل را دارد.

نکته : مطمئن شوید که درایور پرینتر دقیقا برای مدل خودش است، نصب درایور اشتباه نیز می تواند باعث این نوع مشکلات شود.
یک نکته دیگر : بعضی درایورها مخصوص ویندوز خاصی هستند و فقط با آن سازگار هستند، ممکن است مثلا ممکن است درایور پرینتر شما با ویندوز 7 کار کند و شما 8 نصب کرده اید یا از این قبیل (اول مطمئن شوید که پرینتر شما با ویندوز شما کاملا سازگاری دارد یانه) . این گونه اطلاعات معمولا در سایت سازنده وجود دارد .
سلام امکان ثبت فاکتور دستی در راهکار وجود داره مثال از شخصی طلب دارم میخوام براش صورت حساب صادر کنم ولی در نرم‌افزار ذخیره نشه سوال دیگری هم دارم چطور میشه حساب های متفرقه را در دفتر حساب ثبت کرد تشکر
با سلام

قبل از پاسخ به سوال یک نکته مهم که خواهش می کنم در دفعات بعد رعایت کنید :
سعی کنید برای هر سوال یک موضوع ایجاد کنید. این که تعداد موضوعات افزایش پیدا کند اصلا مهم نیست و در عوض حسن این روش اینست که سایرینی هم که مشابه این سوال را دارند می توانند در موضوعات پاسخشان را بیابند.

اما پاسخ سوالها :

نقل قول:از شخصی طلب دارم میخوام براش صورت حساب صادر کنم ولی در نرم‌افزار ذخیره نشه

چنین گزینه ای در برنامه وجود ندارد، قطعا هر چیزی که در نرم افزار ثبت کنید جزء اطلاعات برنامه می شود. اما راه حل بسیار ساده است. کافی است فاکتور مربوطه را ثبت کنید و در صورت نیاز چاپ بگیرید و بعد با استفاده از گزینه حذف آن را از نرم افزار پاک کنید.

نقل قول:چطور میشه حساب های متفرقه را در دفتر حساب ثبت کرد

این کار از طریق قسمت امور مالی قابل انجام است. لینک آموزشهای مربوط به قسمت امور مالی را برایتان قرار می دهم، وقت بگزارید و آنرا کامل مطالعه نمایید.

آموزش نحوه ثبت اسناد امور مالی در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355285

با سپاس
سلام
حذف رکورد ها از سییستم چوگونه است برای مثال شخصی به بنده بده کار بوده حسابش تسویه شده میخوام اطلاعات هویت شخص از سیستم کلا حذف شه یا کالای در سیستم ذخیره بوده میخوام کلا اون کالا را از سیستم حذف کنم منظور بنده حذف کلی نیست بخشی از رکورد ها هست یک سوالی هم برای تغییر اعداد انگلیسی به فارسی هست تمام روشه های گفته شده را ینده انجام دادم در فاکتور فروش اعداد فارسی میشه بازدن گزینه چاپ اعداد انگلیسی چاپ میشه حتی با انتخاب فونت B NAZANIN هم مشکل حل نمیشه امید وارم این مشکل در آبدیت های بعدی حل شه یه مشکل کوچک هم هست ایکاش جمع فاکتور هم بصورت فارسی هم در نرم افزار برنامه نویسی میشد بشرح زیر
75262000
هفتاد پنج میلیون و دویست و شصت ودو هزار با درود فراوان از تیم مدریت دقیق راهکار خدا قوت
با سلام

نقل قول:حذف رکورد ها از سییستم چوگونه است برای مثال شخصی به بنده بده کار بوده حسابش تسویه شده میخوام اطلاعات هویت شخص از سیستم کلا حذف شه یا کالای در سیستم ذخیره بوده میخوام کلا اون کالا را از سیستم حذف کنم منظور بنده حذف کلی نیست بخشی از رکورد ها هست

در مورد حذف، تا زمانیکه یک شخص یا یک کالا در سیستم سابقه ای ندارد می توانید آنرا حذف کنید، اما در صورت داشتن سابقه از هر نوعی که باشد(چه فاکتور، چه دریافت پرداخت و ...) ابتدا باید کلیه سوابق حذف شوند و سپس آن شخص یا کالا را می توانید حذف نمایید. و این مساله کاملا منطقی است و اگر غیر از این باشد نرم افزار، خوب طراحی نشده است. البته راه بهتر اینست که آن شخص یا آن کالا را در سیستم غیر فعال کنید.

نقل قول:یک سوالی هم برای تغییر اعداد انگلیسی به فارسی هست تمام روشه های گفته شده را ینده انجام دادم در فاکتور فروش اعداد فارسی میشه بازدن گزینه چاپ اعداد انگلیسی چاپ میشه حتی با انتخاب فونت B NAZANIN هم مشکل حل نمیشه امید وارم این مشکل در آبدیت های بعدی حل شه

این مساله قطعا یک مشکل آموزشی از جانب شما هست، چون فاکتورها در این زمینه هیچ مشکلی ندارند و بارها در کامپیوترهای مختلف این مساله را تست نموده ایم و بدون هیچ مشکلی اعداد بصورت فارسی چاپ می شوند. در این مورد توصیه می کنم با کارشناس نصب از طریق تلگرام ارتباط برقرار سازید تا روی کامپیوتر شما این موضوع را تست کنند.

نقل قول:یکاش جمع فاکتور هم بصورت فارسی هم در نرم افزار برنامه نویسی میشد بشرح زیر
75262000
هفتاد پنج میلیون و دویست و شصت ودو هزار

این گزینه مدتهاست در نرم افزار وجود دارد و هم اکنون افراد خیلی زیادی هم از آن استفاده می کنند.
با سلام قبلا هم این موضوع اعدد فارسی با مسول راهکار با تلگرام مکا تبه داشتم توسط تیم ویور هم مشکل حل نشد ایشان هم به بنده گفتند در تالار گفتمان بیان کنم اگه امکان ذاره تو ضیحات بالا را بصورت تصویری توضیح دهید سوال دیگریم هم دارم در نرم افرارراهکار برای تعمیرات هم صوتی تصویر هم بخشی وجود داره یانه با تشکر از مدریت تیم راهکار
با سلام

آموزش زیر را مجددا بخوانید. آموزش نحوه انجام اینکار بصورت تصویری در آنجا قرار داده شده است. لطفا نتیجه را اطلاع دهید.

چگونه اعداد را در ابزار گزارش ساز راهکار (فست ریپورت) فارسی نمایش بدهیم؟
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355342

نقل قول:در نرم افرارراهکار برای تعمیرات هم صوتی تصویر هم بخشی وجود داره یانه

در نرم افزار راهکار امکان معرفی خدمات و ثبت خدمات در فاکتورها وجود دارد. شما میتوانید خدمات مختلف خود را در نرم افزار معرفی نمایید و سپس آنها را در فاکتورها ثبت نمایید.

نحوه ثبت خدمات در فاکتور فروش در نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355278
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع