پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: صندوق
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام با انتخاب گزینه خدمات انتفاق خاص صورت نمیگیره همون مثل کلا هست فرض بفرمایید مشتری برای بنده یه ال سی دی برای تعمیر اورده بنده میخواهم دستگاه یاد شده را با مشخصات کامل برای مشتری رسید کنم مثال نام مشتری مدل دستگاه سریال دستگاه برند دستگاه نوع عیب قیمت کل و بیانه ای کاش با انتخاب خدمات تغیرات در فاکتور انتفاق میفتاد بازم تشکر میکنم
سلام

گزینه خدمات این امکان را به شما می دهد تا از انواع خدماتی که در نرم افزار معرفی کرده اید خرید یا فروش انجام بدهید و مواردی را که اشاره کردید مثل مدل، و عیب و ... را پوشش نمی دهد.
منظور بنده خدا ناکرده جسارت نبود فقط منظور بنده در این بود با انتخاب گزینه خدمات فیلد ها هیچ تغییر نمیکنه میکنه بنده سوالم در زمینه تعمیرات صوتی وتصویری بود فاکتور مربوط به این حرفه را میخواستم بدونم در کدام بخش میشه پیدا کرد اگه سوتفاهم نشه از پشتیبانی خوب شما هم تشکر میکنم
با سلام

در مورد تعمیرات صوتی وتصویری گزینه خاصی در نرم افزار وجود ندارد. اما قابلیت خدمات یک قابلیت عمومی است که همه مشاغل خدماتی می توانند از آن استفاده نمایند.
درود حذف یک شخص یا یک کالا بصورت تکی به چی صورت هست از کدام قسمت نرم افزار باید شروع کنم فرض کنید بنده برنج از اقای امیری خرید میکردم الان میخوام اقای امیری را از نرم افزار بطور کلی حذف کنم اگه امکان داره بصورت تصویری توضیح دهید تشکر
با سلام

نقل قول:حذف یک شخص یا یک کالا بصورت تکی به چی صورت هست از کدام قسمت نرم افزار باید شروع کنم فرض کنید بنده برنج از اقای امیری خرید میکردم الان میخوام اقای امیری را از نرم افزار بطور کلی حذف کنم اگه امکان داره بصورت تصویری توضیح دهید

در مورد حذف یک شخص از نرم افزار فروشگاهی راهکار یک آموزش تصویری و کامل با تمامی توضیحات ضروری و لازم در این زمینه ارائه شده است. آموزش را با دقت و توجه به تمامی جزئیاتش مطالعه نمایید. صورت مساله کالا نیز عینا مشابه این قضیه می باشد و با درک مفاهیم حذف شخص، آن مساله را نیز بصورت کامل درک خواهید کرد.

آموزش حذف اشخاص از نرم افزار فروشگاهی راهکار
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355345
سلام
سوال درمورد فروش اقساطی مدریت وامها دارم بنده صندوق قرعه کشی دارم اسامی تمام شرکت کننده ها در قسمت مدریت وامها ثبت شده الان مشکل بنده اینه که کسانی که وام را پرداخت کردند با کسانی که وام پرداخت نکردند چطور باید تفکیک کنم فرض کنیم 60 نفر شرکت کننده دارم 30نفر از انها قسط پرداخت کردند 30 نفر هنوز پرداخت نکردند بنده قصد دارم به جستجوی اونای قسط پرداخت نکردن بپردازم یا بلعکس البته در قسمت گزارش دیر کرد وام ها هست ولی بنده چند روش را تست زدم چیزی پیدا نمیکنه منتظر راهنمایی جناب admin هستم تشکر
منتظر جواب هستم
سلام اگر بخواهیم ازصندوق برداشت کنیم به عنوان سود سهام که فقط از سود خالص پرداخت شود وسهام دار جزو بدهکاران نیاید باید چه کار کرد باتشکر فراوان
با سلام

نقل قول:اگر بخواهیم ازصندوق برداشت کنیم به عنوان سود سهام که فقط از سود خالص پرداخت شود وسهام دار جزو بدهکاران نیاید باید چه کار کرد باتشکر فراوان

در حال حاضر چنین گزینه ای در نرم افزار نیست، به تیم فنی منتقل می کنیم تا به نرم افزار اضافه نمایند.

با سپاس از اطلاع رسانی شما.
صفحات: 1 2
آدرسهای ارجاع