پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: تعریف اشخاص
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
من تازه میخام نرم افزار حسابداری راهکارو راه اندازی کنم تو قسمت تعریف اشخاص که یه شخصو ایجاد میکنم بهد میخام تو سند حسابداری بدهکارش کنم ولی وقتی سرچ میکنم بالا نمیاد و پید
نمیشه لطفا سریع راهنمایی بفرمائید ممنون
سلام

اشخاص را نمی توانید در اسناد حسابداری بدهکار یا بستانکار کنید. اشخاص برای ارتباط با بخشهای مختلف اتوماسیون استفاده می شوند.
برای این منظور می توانید از حسابهای شناور استفاده کنید که در اسناد قابل انتخاب هستند.
سلام
لطفا اگه امکان داره مراحلش رو بگید چطور میتونم حساب شناور برا شخص ایجاد کنم که هم بتونم برای یک شخص مثلا فاکتور یا دریافت وجه یا چک بزنم و هم در سند حسابداری اون شخصو بدهکار یا بستانکار کنم ممنون میشم سریع راهنمایی بفرمائید.
با سلام

هنگام معرفی اشخاص برای هر شخص دو سرفصل بعنوان "حسابهای دریافتنی" و "حسابهای پرداختنی" پرسیده می شود که می توانید از بین سرفصلهای موجود در حسابداری برای آنها انتخاب کنید.
ضمن اینکه امکان انتخاب حساب شناور برای هر شخص نیز وجود دارد.

توضیحات بیشتر در مورد اشخاص و شرکتها در دانشنامه راهکار و در لینک زیر موجود می باشد :

اشخاص و شرکتها
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355323

ضمن اینکه بحث حسابهای شناور و ارتباط مستقیم بین حساب شناور و خزانه داری یا سایر بخشهای سیستم نیز در دست توسعه می باشد و در نسخه های آینده این امکان به برنامه اضافه خواهد شد.
آدرسهای ارجاع