پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: چندتا باگ ومشکل مهم برای انتقال به ستاد بحران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام وخداقوت

من مجموعه فروشگاهی دارم با 4تا شعبه
که هرکدومشون مدیر فروش دارن وتعدادی ویزیتور
وهرکدومشون انبار متفاوت برای خودشون
4تا انبر تعریف کردم و4تامدیر فروش وویزیتور ها و....

ودسترسی های مربوط به هرکدوم رو هم ایجاد کردم

میخوام هرکدوم از مدیر فروش ها فقط اسناد مرتبط با مجموعه خودش و ویزیتور های خودش رو ببینه وقطعا باید تیک مشاهده اسناد کاربرها زده شده باشه
برای اینکه مدیر فروش بتونه پیش فاکتور ویزیتورهاش رو ببینه
تا تایید کنه وتبدیل به فاکتور فروش

ولی متاسفانه اتفاقی که میفته اینه:
پیش فاکتوری که ایجاد میشه تمام اونایی که دسترسی مشاهده اسناد سایر کاربرها براشون زده شده تمام پیش فاکتورها رو میبینن هم شعبه1هم2هم3هم4

درحالی که میخوام به تفکیک باشه
وهمچنین توجاهای دیگه هم نرم افزار امکان تفکیک اسناد وکارهای شعب واینجور مسائلش نیست
لطفا اگه جایی اشتباهی وجود داره لطف کنین راهنمایی کنین در غیراینصورت

لطفا هرچه سریع تر مشکل رو پیگیری کنین چون کارم لنگه
وفعلا دستم برای استفاده از نرم افزار بسته است

باتشکر
با سلام

نقل قول:من مجموعه فروشگاهی دارم با 4تا شعبه
که هرکدومشون مدیر فروش دارن وتعدادی ویزیتور
وهرکدومشون انبار متفاوت برای خودشون
4تا انبر تعریف کردم و4تامدیر فروش وویزیتور ها و....

ودسترسی های مربوط به هرکدوم رو هم ایجاد کردم

میخوام هرکدوم از مدیر فروش ها فقط اسناد مرتبط با مجموعه خودش و ویزیتور های خودش رو ببینه وقطعا باید تیک مشاهده اسناد کاربرها زده شده باشه
برای اینکه مدیر فروش بتونه پیش فاکتور ویزیتورهاش رو ببینه
تا تایید کنه وتبدیل به فاکتور فروش

دوست عزیز نرم افزار فروشگاهی راهکار در حال حاضر فقط برای مدیریت یک فروشگاه پاسخگو است و اینطور نیست که با آن بتوانید مدیریت شعب زنجیره ای و یا اینگونه صورت مساله شما را انجام بدهد. البته ممکن است در سالهای بعد این امکان نیز به نرم افزار اضافه گردد اما در حال حاضر اینطور نیست.

نکته ای نیز در صحبتهای شما می باشد که البته سوء برداشت میباشد. قابلیت قطعی کردن اسناد به هیچ عنوان ربطی به مدیریت شعب مختلف ندارد.

در مورد قابلیت قطعی کردن اسناد در حال حاضر این قابلیت برای پیش فاکتورها کاربردی ندارد و اساسا برای آن بخش این قابلیت فعلا وجود ندارد. مواردی که امکان قطعی کردن اسناد در آنها وجود دارد در فرم قطعی کردن اسناد آمده اند. ما به تیم برنامه نویسی منتقل می کنیم تا در لیست کارها مد نظر قرار دهند.

یک نکته مهم : دوست بزرگوار درست است که راهکار سافت تلاش در ارائه بروز رسانی ها و ارتقاء نرم افزار دارد و باز هم صحیح است که پیشنهادات و نظرات کاربران برای ما اولویت بالایی دارد و بسیار نیز محترم می باشد. اما ساختار صحبت شما به بنده این را می رساند که برداشت دیگری از این مساله داشته اید. من به جنابعالی توصیه ام اینست که جای اشتباهی آمده اید و محصول اشتباهی را انتخاب کرده اید. شما باید یک تیم برنامه نویسی اختصاصی به استخدام خود در بیاورید تا دقیقا متناسب با مجموعه شما و متناسب با تغییرات آن برنامه کاملا سفارشی برایتان بنویسند.

اگر هم می خواهید با راهکار کار کنید پیشنهادات را ارائه بدهید و منتظر باشید تا درلیست هزاران پیشنهاد دیگری که می آید در صورت صلاحدید تیم تحلیل به محصول اضافه گردد .
آدرسهای ارجاع