پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: قیمت مصرف کننده در بارکد چاپ شده
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و خسته نباشید
بنده تولید کننده یه کالایی هستم که بین مغازه ها پخش می کنم و یه قیمت برای فروش به مغازه ها دارم و قیمت مصرف کننده رو می خوام توی بارکدی که روی جنسا می زنم داشته باشم که من جایی تو نرم افزار این خاصیت رو ندیدم
متشکر می شم پاسخ بدین
با سلام

این امکان در نرم افزار موجود می باشد. لینک آموزشی زیر پاسخ شما می باشد. در این آموزش بصورت تصویری به این موضوع پرداخته شده است و علاوه بر آن یک فیلم آموزشی نیز ضمیمه آن می باشد که حتما برای آن وقت بگزارید.

آموزش چاپ بارکد کالا در نرم افزار فروشگاهی راهکار:
http://kahlek.ir/rahkaredu/index.php/post355319

با سپاس
ممنون از پاسخگویی .
الان تونستم کاری انجام بدم که مصرف کننده رو بزنه
فقط مشکلی که هست کالای انتخابی منو نمیاد تو گزارش بزنه و از ابتدا تمامی کالا ها رو تو گزارش میاره
مثلا 100 تا کالا دارم می خوام 10 تای آخر رو بزنم . گزارش میاد تمامی 100 تا رو میاره
و اگر هم دیتا سورس رو انتخاب نکنم فقط بارکد و نام اولین کالا میاد
من میخ وام کالاهایی که انتخاب می کنم رو بارکد نشون بده و چاپ بزنم
--
تو فهرست گزارشات هم چاپ بارکد که f6 می زنین می شه یکی یکی چاپ کرد ولی تو اون نمی شه قیمت مصرف کننده رو اعمال کرد توی دیتا سورس نداره
---
سلام

نقل قول:تو فهرست گزارشات هم چاپ بارکد که f6 می زنین می شه یکی یکی چاپ کرد ولی تو اون نمی شه قیمت مصرف کننده رو اعمال کرد توی دیتا سورس نداره

فی فروش دارد. اما هنوز قیمت مصرف کننده اضافه نشده است و حق با شماست. من به تیم برنامه نویسی منتقل می کنم اضافه کنند .

نقل قول:فقط مشکلی که هست کالای انتخابی منو نمیاد تو گزارش بزنه و از ابتدا تمامی کالا ها رو تو گزارش میاره

در مورد چاپ گروهی یک نکته : با این روش می توانید تک تک نیز چاپ کنید فقط باید ابتدا با جستجوی بارکد یا نام کالا لیست را محدود کنید تا فقط آن یک کالا را چاپ کند.

به تصویر زیر نگاه کنید و مشابه آن عمل کنید و سپس دکمه چاپ "سایر گزارشات" را بزنید.

[عکس: 0351.png]
ممنون از پاسخگوییتون .
روند کاری برای چاپ چند تا بارکد کالا بسیار سخت هست اگر بتونین کاری کنین از همون لیست تمام کالاها بشه انتخاب بشه خیلی روند عالی می شه
سلام

قطعا در نسخه های بروز رسانی برطرف می شود
متشکر از پاسخگویی
تو همون صفحه اصلای جایی که کالا ها رو می شه انتخاب کرد و رنگشون تغیرمی کنه اگر بتونین درست کنین عالی هست
آدرسهای ارجاع