پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: موجودی کالا ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام
در صورتی که موجودی کالایی به پایان رسید و مجددا موجود شد از کدوم قسمت موجودی رو اضافه کنیم ؟
در همون قسمت موجودی اوبیه در قسمت تعریف کالا ؟
آیا این کار ایجاد اشکال در برنامه نمیکنه ؟
با سلام

نقل قول:در صورتی که موجودی کالایی به پایان رسید و مجددا موجود شد از کدوم قسمت موجودی رو اضافه کنیم ؟
در همون قسمت موجودی اوبیه در قسمت تعریف کالا ؟
آیا این کار ایجاد اشکال در برنامه نمیکنه ؟

قطعا این کار ایجاد اشکال می کند و اشتباه است. ببینید موجودی اولیه فقط برای شروع کار با نرم افزار است و در ادامه کار حتما باید فاکتورهای خرید یا تولید و ... را بزنید.

لطفا این سوال را پاسخ بدهید :

موجود شد، یعنی چه؟ از کجا موجود شده است. آیا کالای مورد نظر را خریداری کرده اید؟ آیا آن را خودتان تولید کرده اید؟ یا هر چیز دیگر ....

این را توضیح بدهید تا ادامه جریان را متناسب با آن پیش ببریم.
با سلام
من فروشگاه فروش مواد خام کابینت یعنی ام دی اف دارم . موجود شد یعنی از کارخونه تولید کننده دوباره خریداری کردم . خریداری کرده ام و توزیع کننده عمده هستم .
ممنون
با سلام مجدد

نقل قول:من فروشگاه فروش مواد خام کابینت یعنی ام دی اف دارم . موجود شد یعنی از کارخونه تولید کننده دوباره خریداری کردم . خریداری کرده ام و توزیع کننده عمده هستم .

در این صورت شما باید فاکتورهای خرید خود را ثبت کنید. بطور اتوماتیک با ثبت فاکتور خرید به میزان خرید هر کالا، موجودی کالا در انبار اضافه می شود. و نیازی به ثبت موجودی اولیه از جای دیگری در نرم افزار ندارید.
سلام وقت بخیر
من هم از طریق ثبت فاکتور خرید، موجودی کالا رو افزایش میدم. اما وقتی میرم به قسمت کالاها ، موجودی کالای موردنظر هیچ تغییری نکرده
سلام

لطفا تصویری از قسمتی که در آن موجودی کالاها را می بینید برای ما بفرستید.

اساسا در قسمت کالاها موجودی اولیه کالا (منظور موجودی اول دوره می باشد) نمایش داده می شود و گزارش موجودی در قسمت گزارشات انبار می باشد.

از منوی "گزارش ها - انبار - موجودی کالاها" ، می توانید موجودی کالاها را ببینید.
آدرسهای ارجاع