پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: خدمات بانکداری برای پرداخت قبض
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام سوال

چگونه اطلاعات مبلغ دریافتی فوق را در برنامه وارد کنم برای برنامه فروشگاه

متقاضی میاد پیشم قبوض با کارمزد خرید میزنم یا نقدی ، واریز میکنه خواب مثلا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان قبض مربوطه و دو هزار تومان کارمزد دفتر من چجوری در برنامه فروشگاه قرار بدم ، هرکاری میکنم نمیشه؟
نقل قول:خدمات بانکداری برای پرداخت قبض
سلام سوال

متقاضی میاد پیشم قبوض با کارمزد خرید میزنم یا نقدی ، واریز میکنه خواب مثلا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان قبض مربوطه و دو هزار تومان کارمزد دفتر من چجوری در برنامه فروشگاه قرار بدم ، هرکاری میکنم نمیشه؟

با سلام

قبل از پاسخ دادن به سوال شما یک نکتۀ مهم را مدنظر داشته باشید: برنامه راهکار یک برنامه عمومی است و اینطور نیست که برای جزئیات شغل شما راهکار خاص داشته باشد. در واقع شما هر نوع خرید و فروش کالا و خدمات را می توانید در آن مدیریت کنید. بنابراین خواهش ما از شما هم اینست که ابتدا فیلم آموزش کلی کار با برنامه را که در همینجا برایتان قرار می دهم ببینید و سپس با توجه به آشنایی اولیه که با برنامه پیدا کردید سوالاتتان را در چهارچوب امکانات برنامه و به شکلی عمومی مطرح کنید.

https://khoshamoz.ir/index.php/post832
(02-04-2021 09:09 PM)taranh نوشته: [ -> ]سلام سوال

تبت این موضوع درنرم افزار فروشگاهی راحت هست
در واقع درامد شما از مبلغ کارمزد است
پس در قسمت تعرفیف کالا وخدمات یک خدمت به نام کارمزد پرداخت قبض تعریف میکنید بدون مبلغ خرید یعنی مبلغ خرید را صفر ومبلغ فروش را دو هزار تومن تعریف مکنید
هر موقع قبضی پرداخت کردید از این پرداخت دو هزار تومن سود میکنید یک فاکتور فروش میزنید ومثلا در ان تعداد یک یا دو قبض را وارد میکنید

گردش مالی مبلغ سیصد هزار تومن که درواقع نه سود شماست ونه ضرر شما از طریق قسمت امور مالی با گزینه هایی مثل پرداخت به طرف حساب یا دریافت از طرف حساب میتوانید ثبت کنید

ثبتش راحته دو سه بار سند تستی وارد کنید متوجه میشوید
آدرسهای ارجاع