پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: پیش فاکتور
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
وقت بخیر
من از این فرم فاکتور که طراحی کردم (البته به کمک تیم راهکار) استفاده میکنم
حالا میخوام مثل همین فاکتور برا پیش فاکتور ها هم استفاده کنم
ولی متاسفانه ابزار مورد نیاز در فست ریپورت پیدا نمیکنم.
لطفا راهنمایی کنید

یه مشکلی هم تو همین فاکتور هست" مقدار مانده از قبل" رو با محاسبه انجام میدم که برای فاکتور های خرید اشتباه انجام میشه ، چطور میشه این محاسبه برای فاکتور های خرید غیرفعال بشه؟ یا محاسبه به جای تفریق بصورت جمع انجام بشه؟
نقل قول:سلام
وقت بخیر
من از این فرم فاکتور که طراحی کردم (البته به کمک تیم راهکار) استفاده میکنم
حالا میخوام مثل همین فاکتور برا پیش فاکتور ها هم استفاده کنم
ولی متاسفانه ابزار مورد نیاز در فست ریپورت پیدا نمیکنم.
لطفا راهنمایی کنید
با سلام
منظورتان از اینکه ابزار مورد نیاز را پیدا نمی کنید دقیقاً چیست؟ دنبال چه ابزاری هستید که آن را پیدا نمی کنید؟

نقل قول:یه مشکلی هم تو همین فاکتور هست" مقدار مانده از قبل" رو با محاسبه انجام میدم که برای فاکتور های خرید اشتباه انجام میشه ، چطور میشه این محاسبه برای فاکتور های خرید غیرفعال بشه؟ یا محاسبه به جای تفریق بصورت جمع انجام بشه؟

نیازی نیست محاسبات شما برای فاکتورهای خرید غیرفعال شوند. بهتر است دغدغۀ شما بر رو درست کار کردن فاکتور فروش باشد و نه فاکتور خرید. دلیلش هم اینست که شما معمولاً فاکتور فروش را چاپ می گیرید. فاکتور خرید به صورت چاپی و توسط فروشنده ها به دست شما می رسد.

یک نکتۀ مهم: توجه داشته باشید که هدف از تالار گفتمان ارائه آموزش های نرم افزار به کاربران است و اینکه جزئیات دغدغه ها و درخواست های کاربران را بخواهیم بدین گونه که مورد انتظار شما است پاسخ دهیم برای ما مقدور نیست و اساساً هدف از تالار گفتمان هم آن نیست.
فایل از طریق سایت آپلود نشد متاسفانه از طریق پشتیبانی تلگرام ارسال کردم

در مورد پاسخ دوم هم که فرمودید
این مسایلی که مطرح میکنم ایرادات نرم افزار هستن ، بهتره به جای موضع گیری راه حل ارایه کنید یا برای آپدیت های جدید مشکل رو مد نظر قرار بدین.
نقل قول:فایل از طریق سایت آپلود نشد متاسفانه از طریق پشتیبانی تلگرام ارسال کردم

در مورد پاسخ دوم هم که فرمودید
این مسایلی که مطرح میکنم ایرادات نرم افزار هستن ، بهتره به جای موضع گیری راه حل ارایه کنید یا برای آپدیت های جدید مشکل رو مد نظر قرار بدین.

با سلام
بنده به هیچ عنوان موضع گیری نکردم و واقعیت ماجرا را خدمتتان عرض کردم. ابزار گزارش ساز راهکار یک نرم افزار عمومی با نام فست ریپورت است که نسبتاً هم آموزش های کار با آن در سایت قرار داده شده است. ضمن اینکه چون ابزاری عمومی است می توانید از خود آموزش های انگلیسی سایت اصلی اش نیز استفاده کنید. انتظاری که شما اینجا مطرح کرده اید اینست که چگونه برای یک گزارش چاپی خاص که مخصوص صورت مسألۀ شما هست راه حل جزئی ارائه بدهیم و این کار به هیچ وجه در چهارچوب خدمات ما نیست.
در واقع این کار می شود خدمات طراحی گزارش چاپی تخصصی که ما ارائه نمی دهیم. شما می توانید از نمونه های پیش فرض موجود در برنامه استفاده کنید و اگر هم آموزش های فست ریپورت را دیده باشید با مسئولیت خودتان تغییراتی را در آنها ایجاد کنید. اینجا ما بنا نداریم تک تک گزارشات طراحی شدۀ شما یا سایرین را بررسی و رفع اشکال کنیم.

نکتۀ دیگر: همانطور که در قوانین استفاده از تالار گفتمان آمده است تبلیغ سایر شرکت ها به هر نحو از طریق این مکان مجاز نیست و بخشی از گفتار شما را که مغایر با قوانین انجمن بود به ناچار حذف کردیم. لطفاً در ارسال های بعدیتان قوانین را مدنظر داشته باشید.

قوانین مهم در استفاده از تالار گفتمان
http://forum.rahkarsoft.com/showthread.php?tid=1651

با سپاس
آدرسهای ارجاع