پشتیبانی راهکار

نسخه‌ی کامل: سال مالی و گزارش گردش انباشته
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
روز شما بخیر
آ
سیستم حسابداری یکپارچه شما را قبلا خریداری کردیم و تازه عملیاتی شده و ازش داره استفاده میشه
برای گزارش گیری و تغییر سال مالی سوال داشتم
چرا سال مالی را نمیشه وقتی وارد شدیم عوض کرد (هنگام ورود باید سال انتخاب بشه)
و گزارش گردش انباشته حسابها را نمیشه تهیه کرد فقط تو محدوده سال مالی گزارش میده
ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری مشکل را حل کنم
با سلام

نقل قول:چرا سال مالی را نمیشه وقتی وارد شدیم عوض کرد (هنگام ورود باید سال انتخاب بشه)

در داخل برنامه می توانید سال مالی را تغییر دهید. تصویر پیوست را ببینید و مشابه آن بر روی نام دورۀ مالی کلیک کنید.

نقل قول:و گزارش گردش انباشته حسابها را نمیشه تهیه کرد فقط تو محدوده سال مالی گزارش میده

این گزینه در کل گزارش های برنامه موجود نیست اما در گزارش دفتر حساب تفصیلی شناور امکان این وجود دارد که با زدن یک تیک اطلاعات همۀ دوره های مالی آن حساب شناور را ببینید.

با سپاس
با سلام و احترام

ممنون از پاسخ شما. متاسفانه فایل پیوستی را که فرمودید نتوانستم پیدا کنم ممنون میشوم مجددا بارگذاری کنید.
بنظر من برای گردش انباشته این ضعف سیستم است که چنین امکانی فقط برای دفتر حساب تفضیلی شناور موجود میباشد. به عنوان مثال تا زمان تصویب صورتهای مالی هنوز تراز افتتاحیه در سیستم حسابداری ثبت نشده است و با این حساب نمی شود مانده صحیح حسابها را ارائه نمود. چه راهکاری برای این موضوع پیشنهاد می کنید؟

با سپاس
با سلام
با عرض پوزش فایل پیوست را فراموش کرده بودم ارسال کنم. اینجا ارسال می کنم.
منون از پاسخ شما

بنظر من برای گردش انباشته این ضعف سیستم است که چنین امکانی فقط برای دفتر حساب تفضیلی شناور موجود میباشد. به عنوان مثال تا زمان تصویب صورتهای مالی هنوز تراز افتتاحیه در سیستم حسابداری ثبت نشده است و با این حساب نمی شود مانده صحیح حسابها را ارائه نمود. چه راهکاری برای این موضوع پیشنهاد می کنید؟
اگر تیک نمایش همه سالهای مالی برای همه گزارشها ایجاد شود این مشکل برطرف خواهد شد. چون این موضوع یکی از نیازهای اساسی گزارش سازی می باشد.

با تشکر
با سلام
پیشنهاد شما به تیم فنی منتقل شد.
آدرسهای ارجاع